GS liler kesin okuyun Ümit Karan ve Saidou

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
GS liler kesin okuyun Ümit Karan ve Saidou
Ümit Karan ve Saidou

Haftaya damgasını vuranlar arasında Gerets başta!
Gerets için doğru yaptı da diyebilirsiniz, Ümit Karan’ı ilk 11’de oynatmamakla hata etti de diyebilirsiniz.
Galatasaray galip gelince Gerets haklı çıktı ama bu işin bir de vicdan hesabı var!
“Futbolda vicdan yoktur üç puan vardır” diyorsanız Gerets bir kez daha haklı.

Ben itiraz ediyorum!

Ümit Karan olayında neresinden bakarsanız bakın çocuğa yazık ediliyor!
Gerets; “ben bir taktik olarak Ümit’i son 15 dakikada oynattım” diyorsa...

Hemen şu soruyu sorarım;

İlk 4 hafta beş gol atmış bir adam, hep sonraları oyuna giriyorsa ve son 15 dakikada yine 2 gol buluyor ve oynatılmıyorsa, o zaman; 450 dakika sahada kalıp da tıkı olmayanı neden oynatıyorsun? Bu da mı taktik?

Bunun adı hak yemek!

Heinz bulunmaz Hint kumaşı mı ki...

Son anda geliyor, dün bir bugün iki hemen takıma konuyor, demek Gerets ondan bir şeyler bekliyor... Heinz daha kendini kanıtlamamış, takıma yabancı, lisan bilmiyor, uyum sorunu olabilir! Buna rağmen Gerets onu oynatıyor da golleriyle takımını kurtaran Ümit Karan’ı oynatmıyor?

Keza mevsim başından beri (Haziran) forma kapmak için rekabet içinde ter akıtan iyi niyetle takıma girme savaşı verenler nasıl oluyor da bir anda dışlanıp Heinz oynuyor. Ümit Karan’a yapılan gibi önce Altan’la başlansa sonra Heinz girse n’olur? Hiç olmazsa Altan’ın moralinin dibine dinamit konmaz!

Nitekim Gerets;

Heinz ve İliç’i oyundan alıyor Ümit Karan ve Altan girince Galatasaray Ümit’in ayağından 2 golle maçı alıyor.
O zaman Bay Gerets bir yerde hata yapıyor!

Bitmedi!

Gerets bugüne kadar İliç’i de bazı maçlarda oynatmadı. Sıvasspor karşısında ne bekledi de yeni Heinz ile İliç’i ilk 11’de sahaya sürdü? Sonra çıkardı!

Yine bitmedi!

Takımın en iyileri Saidou ve Ümit Karan. İkisi de geçmişte kiralandılar. Saidou Malatya, Ümit Karan Ankaraspor’a...

Sonra geldiler Galatasaray’ı kurtaranlar oldular!

Hagi de aynı hataya düşmüştü!

Yazık değil mi Galatasaray’a, bu ikili oynasa belki geçen seneki şampiyonluk kaçmazdı!

Bu reçeteyi yazan kim?

Yönetime sorarsanız;

Biz hocamıza karışmayız deniyor! O ne isterse onu yaparız deniyor. Doğrudur ama;

Transfer döneminde niye Hagi ve Gerets’in istedikleri alınmıyor da yönetimin gücünün yettikleri alınıyor. Bu da doğru olarak kabul edilebilir ama o zaman demek Hocaların dediği olmuyor.
İş takım kurmaya gelince yönetim biz hocaya karışmayız nakaratını tekrarlıyor.

Ama; Saidou takımdan kesiliyor, itilip kakalanıyor, Ümit ya sürülüyor ya oynatılmıyor, her seferinde de bu ikili takımı kurtarıyor.

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.
Hocalar özerk mi?
Bağımlı mı?
Kim veriyor bu reçeteyi hocalara!

Benim altını çizmek istediğim konular bunlar.
Sıvasspor maçı ve sonucu değil.
Maç kazanıldı Galatasaraylılar mutlu.
Ama kazın ayağı öyle değil!

Takım olabilmenin yolu hakkaniyetten geçer, birbirine güven duyacaksın. Hocam beni inkar etmez diyeceksin! Bugün için Gerets de bocalıyor.
Bu; Gerets iyi hoca değil manasına gelmez!
Ortada aşılamayan acabalar var!
Galatasaray bir an önce doğruyu bulmalı.

Sıvasspor; ikinci ligden yeni gelmiş bir takım çok da başarılı futbol oynuyor.
Sıvasspor’u kutluyorum.
Hakkı’nın yaptığı penaltı talihsiz bir an!
Be çocuk bari topu tutacaksın niye 18’in içine taşıyorsun yuvarlağı!
Hakem haklı başka verecek ceza yok!

Ümit Karan’ı da öpüyorum. Attığı gol muhteşemdi.

arkadaşlar benim çok beğendiğim ir yorumdu sizlerle paylaşmak istedim haa unutmadan yorum cu OSMAN TANBURACI saygılar...

delimakina

Üye
geretsin yüzünden fantazi futbolda 20 puan kaybettim acayip taktikler bu adam çok şey mi biliyor yoksa oynuyormu

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kesinlikle haklısın.. ;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
abi ben şahsen heinz in ilk geldiği hafta oynatılmasına kıl oldum bide ümit karan gibi bi gol makinesi o hakan şükür yüzünden yedek kalırmı ama emin ol dostum gerets iyi bir antrenör saygılar.....

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ümit Karan'ın kesilmemesi gerek.

delimakina

Üye
eminim gerets daumdan daha çok şey biliodur

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Gokhan43@Sep 12 2005, 11:17 PM
Ümit Karan'ın kesilmemesi gerek.
[post=164099]Quoted post[/post]​
tebrikler gokhan dostum sanırım fb lisin ama iyi futbolcuyu biliyon mesela bene gs liyim ama alex i bi çok fenerliden daha çok sewerim ;) ;;) :oke:

delimakina

Üye
şimdi şuda var adam futbolcuları takımda tutmak için böle bir strateji yapıor olabilir

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by ScOrPiOn+Sep 12 2005, 11:34 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(ScOrPiOn &#064; Sep 12 2005, 11:34 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Gokhan43@Sep 12 2005, 11:17 PM
Ümit Karan&#39;ın kesilmemesi gerek.
[post=164099]Quoted post[/post]​
tebrikler gokhan dostum sanırım fb lisin ama iyi futbolcuyu biliyon mesela bene gs liyim ama alex i bi çok fenerliden daha çok sewerim ;) ;;) :oke:
[post=164145]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Koyu Fenerbahçeliyim ama Futbolda her zaman Adaletten yanayım. ;)

Caine

Caine

Üye
Originally posted by ScOrPiOn@Sep 12 2005, 09:08 PM
abi ben şahsen heinz in ilk geldiği hafta oynatılmasına kıl oldum bide ümit karan gibi bi gol makinesi o salak hakan şükür yüzünden yedek kalırmı ama emin ol dostum gerets iyi bir antrenör saygılar.....
[post=163936]Quoted post[/post]​

hop hoooop aga. bak yazdığın yazılar ve topic güzel ve sana katılıyorum. ama bu nasıl bir galatasaraylılıktır ki yıllarca gs formasını sırtında taşıyan ve aldığı parayı sonuna kadar hak etmiş efsane bir futybolcuya yani hakan şükürle gururu duyacağına salak kelimesini kullanabiliyorsun :nono: cidden seni kınıyorum kardeş, ayıp etmişsin :eksi: bunlar galatasaraylı birine yakışmaz ve her ne olursa olsun hakan şüküre bu ülkede kimsenin bir tek kelime söylemeye hakkı yoktur (hakaret bazında) iyi geceler ve umarım bu yazmış olduğun hakareti silersin. o güzel günleri ve kralın yaptıklarını asla unutma ;;)

AntiTuk

Üye
Originally posted by ScOrPiOn@Sep 12 2005, 09:08 PM
abi ben şahsen heinz in ilk geldiği hafta oynatılmasına kıl oldum bide ümit karan gibi bi gol makinesi o salak hakan şükür yüzünden yedek kalırmı ama emin ol dostum gerets iyi bir antrenör saygılar.....
[post=163936]Quoted post[/post]​

hey sakin ol şahıslara hakaret etme&#33;&#33;&#33;
o senin s.l.k dediğin kişi türk futbolunun efsane isimlerinin başında gelio :off:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
iyi madem o kadar istiyonuz deiştirim

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
çok güzel yazmış Osman bey..sonuna kadar haklı..sanada paylaştığın için çok teşekkür ederim... ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Dün gece çamurda hiçbiri bişe yapamadı valla.. :ehe:

brevheartt35

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 16 2005, 02:18 PM
[post=166689]Quoted post[/post]​
futbolda her skor olabilir. Fakat hiçkimse yenilgiye bahane aramasın. Oynayın maçı alın. Maçı alamıyor ve bir de gol yiyorsanız bütün sorumluluk ve varsa hata futbolcuların. Bunu kimse değiştirmeye çalışmasın.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
abi dün geceki sonuç önemli deil ali sami yen de yenecez kafanızı yormayın

hidayet

hidayet

Üye
dünkü maçı karambole bir golle yenildik :&#39;( şartlarda kötüydü ama neyse bu bir bahane değil
ama onları burada ezeceğiz :kirbac: hislerime güvenirim ;;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
ezmek ne kelime bakın burda bi oyun başlatıyom bence gs en az 5 tane atar sizce ???

wampir

Üye
hakan şükür out ümit karan in ;;)

.ıl[ uluc ]lı.

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 16 2005, 02:18 PM
[post=166689]Quoted post[/post]​

O maçtaki hava sartlarini biliosunuz top gtmiyo bizim kiler saskin onlar biliolar futbolu
Chelsea yi zaten karlı havada 3-2 yenmişler deplasmanda 7-0 yenilmişler...

Ayrica o turu geccemizi sen de biliosun...

Ve de bir soru:

Anelka milana cektigi plase sutları tromsoye cekseydi nolurdu acaba??? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...