Gravity v2.50(7032) S60v5

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Gravity v2.50(7032) S60v5
Gravity, tüm özellikleri barındıran, harika gözüken ve çokça övgü alan kullanıcı arabirimli bir Twitter istemcisidir. Birden fazla Twitter hesabını, MobyPicture üzerine görüntü yüklemeyi, TwitPic ve diğerlerini, birden fazla Twitter Aramasını, Twitter Trendlerini, Gruplarını, Uyarılarını, Auto-Connecti ve çok daha fazlasını destekler. Aynı zamanda Foursquare, Facebook ve tam teşekküllü Google Reader dahil edilmiştir

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: halilemre999, Amaru Shady, yaziyok ve 2 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler...

HalfEvil333

Üye
deneyenler teşekkürler yazana kadar çalışıyor veya demo mu değil mi onu söyleseniz de denemeyenler ona göre indirse

djediz

djediz

Üye
demo falan degl fakat twitte direkt mj.lar görnmyo orasi kötù

mstf_l

mstf_l

Üye
dm ler gözüküyor arkadaşlar ayrıca tam sürüm olarak kullanmak için önce zipteki 1.32 kurun go online diyin sonra 2.5 u kurun tam sürüm olur

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
esokmen

esokmen

Üye
çok kıral bir uygulama 2.7 si çıkmış daha bir güncel denemenizi öneririm

- - - Eklendi - - -

dm ler gözüküyor arkadaşlar ayrıca tam sürüm olarak kullanmak için önce zipteki 1.32 kurun go online diyin sonra 2.5 u kurun tam sürüm olur

Aynen doğrudur

gogom

Üye
dostum paylaşım için teşekkürler süper oldu bu uygulama. :D yalnız bir sorum olacak.. yeni tweet atmak istediğimde nerden atabilirim dünden beri bakıyorum ama bulamadım bir türlü:S yardımcı olursanız sevinirim...

- - - Eklendi - - -

kendi sorumu kendim buldum şimdi arkadaşlar sinir olunca tuşlara basmaya başladım what's happening yazdı :D teşekkürler uygulama için tekrardan:D

gogom

Üye
arkadaşlar peki ekleyen birisi olduğunda kabul etmeyi nerden yapıyoruz bilen varmı acaba??

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
hımmm

byman63

byman63

Üye
zip içinde iki gravity uygulaması var ilkini açtığımda sertifika hatası uygulama sağlayıcısı ile görüşün diyor.ama sonra ikincisini açtığımda yüklüyor fakat tam sürüm değil.sorunu nasil halledebilirim

sabriyurga

Üye
zip içinde iki gravity uygulaması var ilkini açtığımda sertifika hatası uygulama sağlayıcısı ile görüşün diyor.ama sonra ikincisini açtığımda yüklüyor fakat tam sürüm değil.sorunu nasil halledebilirim

aynen bende de aynı sorun var.Çözümü bilen biri şuraya yazabilirse güzel olur

camecula

camecula

Üye
Eski programı kaldırdım bunuda yükledim ama dediğiniz gibi yaptığımda dahil Demo is expired uyarısı alıyorum info&update'den galiba çözümü yok bunun 10 gün severek kullandım daha sonra bitti.

hkarabil

Üye
5800 da çalışıyor çok güzel uygulama tam istediğim gibi birşey soracam bunun türkçesi var mı??

hkarabil

Üye
Eski programı kaldırdım bunuda yükledim ama dediğiniz gibi yaptığımda dahil Demo is expired uyarısı alıyorum info&update'den galiba çözümü yok bunun 10 gün severek kullandım daha sonra bitti.

arkadaşlar bende aynı sorunu yaşıyorum biri cvp versin lütfen deneme süresi bitti 10 gün sonra ne yapabiliriz

manyax2007

manyax2007

Üye
Evet arkadaşlar eski yöntemle telefonumuz hac.kli de olsa 10 günlük demo süresinden dolayı ben de dahil çoğu kişi muzadaribti. Fakat mağazadan satın alınan bu versiyonla Gravity'i tam versiyon ve sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Son sürüme yükseltmek isterseniz önce verdiğim dosyayı cihazınıza kurun ardından istediğiniz herhangi bir versiyonu telefonunuza kurarak tam sürüm ve sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
Link :

hkarabil

Üye
Evet arkadaşlar eski yöntemle telefonumuz hac.kli de olsa 10 günlük demo süresinden dolayı ben de dahil çoğu kişi muzadaribti. Fakat mağazadan satın alınan bu versiyonla Gravity'i tam versiyon ve sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Son sürüme yükseltmek isterseniz önce verdiğim dosyayı cihazınıza kurun ardından istediğiniz herhangi bir versiyonu telefonunuza kurarak tam sürüm ve sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
Link :
kardeşim allah senden razı olsun sonunda şu koca sitede şu sorunu çözen biri çıktı kardeş tekrardan çok saol adamın dibisin yaa:alkis
arkadaşlar manyax2007 arkadaşın dediğini yapın herşey yolunda tıkır tıkır çalışıyor :D

nirvana666

Üye
Sertifika sorunu diyor onu nasıl çözeriz?

RealSchule

RealSchule

Üye
Link :

dostum oldu eyvallah da bi sorun daha var. HTTP 404 hatası veriyor :S

Üst Alt