Püf Noktası Görülen iMessage hataları ve hataların çözümleri


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Çeşitli iMessage hataları iPad ve iPhone modellerinde boy gösteriyor. Sizde iMessage'de yaşanan hataları gidermek için kesin çözümler arıyorsanız, hata yaşayanların yapması gereken tüm işlemler bu makalede.

Bu denenmiş ve test edilmiş eski bir çözüm, ve her zaman işe yaramıştır. iMessage artık düzgün çalışmıyorsa, yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz. Ayarlar> Mesajlar’a gidin ve ardından iMessage’i kapatın. Ardından, cihazınızı kapatıp tekrar açın ve ardından Ayarlar> Mesajlar’a dönün ve iMessage'yi tekrar açın. iMessage’ın karşı karşıya kalabileceği bir diğer konu da ağ bağlantı sorunları. Bunu çözmek için, ağ ayarlarınızı sıfırlamanız gerekir. Bunu yapmak için Ayarlar> Genel> Sıfırla’ya gidin ve Sıfırla Ağ Ayarları’nı seçin. Bunun, tüm Wi-Fi şifrelerini ve bağlantı ayrıntılarını sileceğini unutmayın; bu nedenle önemli bir şeyi kaybetmemeye dikkat edin.

Eğer bunlar yeterli olmazsa;

Cihazınızı iOS’un en yeni sürümüne (bu durumda, iOS 10.3.3) güncellemiyorsanız, çeşitli sorunlara neden olabilir. Bu nedenle, iMessage sorunlarınız iPhone’unuzda veya iPad’inizde çalışan eski sürümlerden iOS olabilir. En yenisine güncellemek için, Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme’ye gidin.

Bu da bir çözüm olmazsa;

Tüm bu çözümler başarısız olursa, sorun düzeltmeniz çok büyük olabilir. Bu nedenle, daha fazla yardım için Apple Destek birimine başvurmanız gerekir. İyi şanslar!
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt