Göreseldeki hoparlör nedir?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
>xGhostx<

>xGhostx<

Üye
Arkadaşlar bilenler varsa aşağıdaki görsel linkinde ki hoparlörün tam olarak markası ve modeli nedir söyler misiniz?

Sol taraftaki kutunun uzerinde yazan yaziyi okumaya calistim ama tam okuyamadim Rx.... Sunrise pro 84 yada 34 gibi birsey yaziyor ben tam okuyamadim ama pixel gelistirici falan kullanan varsa lutfen baksin
 
skynet

skynet

Üye
Audioengine-5'e benzettim ama değilmiş umarım bulursun ne olduğunu.:bilmm
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt