Haber Google'ın görüntülü görüşme uygulaması Google Duo bugün sunuluyor

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Google'ın görüntülü görüşme uygulaması Google Duo bugün sunuluyor
Google'ın daha önce duyurusunu gerçekleştirdiği görüntülü görüşme uygulaması Google Duo bugün Android ve iOS cihazlar için sunuluyor.

Google'ın resmi sayfasından yaptığı açıklamaya göre Google Duo bugün sunuluyor. Dünya geneline ulaşması bir kaç gün sürecek. Uygulama ülkemizde ise henüz ön kayıt aşamasında görünüyor. Aşağıdaki bağlantılardan uygulamaya ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

Invoke

Invoke

Üye
Kimsenin umrunda değil.

• Beğen
Tepkiler: mcnpl4
xmustx

xmustx

Üye
Daha önce ön kayıt olmuştum

MrBekir

MrBekir

Üye
Bence pek bir talep olacağını düşünmüyırum. Çünkü bir çok görüntülü görüşme uygulaması mevcut. Millet zaten internet paketinin erken bitmesinden yakınıyor 3g daha mantıklı :)

SM-A510F ile uygulamasından gönderildi.

Luck Star

Luck Star

Üye
Bir çok alternatif var ama benim gibi Microsoft ürünlerinden memnun olmayan biri çok sevecektir. WhatsApp için sesli görüşme geldi ve çok sevdim, kullanıyorum da. Görüntülü neden yok diyordum bunu da artık Google sağlayacak sanırım. Skype gibi saçmalıklardan kurtulmuş oluruz.

MrBekir

MrBekir

Üye
Hacı valla skypenin kalitesini hiç birşey alamaz. Tabi alışmayanlar kullanamaz ayrı mesele :)

Luck Star

Luck Star

Üye
Skype çok fazla kaynak sömürüyor, şarjı emiyor sadece sesli görüşme açsam bile..

MrBekir

MrBekir

Üye
Açıkcası şarj konusunda pek sıkıntı yaşamadım ama telefonumda acaip şekilde ısınma oluyor.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

Luck Star

Luck Star

Üye

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

phasan

phasan

Üye
Kurdum da kullanan olmayınca gerı cıktım bunda mesaj özelliği yok

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Sesli arama gelecekmiş yakında. Mesaj için Google Allo uygulamasını yayınladılar.

phasan

phasan

Üye
Sesli arama gelecekmiş yakında. Mesaj için Google Allo uygulamasını yayınladılar.
Tek bir uygulamada olsa guzel olurdu WhatsApp sesli arama var goruntu arama bi ara WhatsApp beta kullananlar gelmişti

• Beğen
Tepkiler: ANIL
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
fazla gerek yok bence de hangouts da görüntülü görüşme için değil miydi zaten o tutmadıysa bunun farklı olacağını sanmıyorum

phasan

phasan

Üye
fazla gerek yok bence de hangouts da görüntülü görüşme için değil miydi zaten o tutmadıysa bunun farklı olacağını sanmıyorum
Onu kullanan pek gormedim

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hangoutsda da böyle
Yükleme sayısı
1.000.000.000 - 5.000.000.000
toplam 2.014.438 oy
mobilden giip baktım 1 milyar indirme diyor ama kullanan hiç görmedim

phasan

phasan

Üye
hangoutsda da böyle
Yükleme sayısı
1.000.000.000 - 5.000.000.000
toplam 2.014.438 oy
google de bunda 2 g de goruntu gorusme de var biraz gecikmeli olsada ama bu yeni uygulama tutar mı bilmem

byAndroid

byAndroid

Üye
Hangout zaten cihazlarda kurulu geliyor indirme sayısı o yüzden fazla. Ama bu uygulamanın tutacağını düşünüyorum. Benim hoşuma gitti basit ve kullanışlı gibi

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt