Haber Google'ın En İyileri ile Tasarlanan 'GM 8 Android One' Satışa Sunuldu!

Sponsorlu Bağlantılar

bigadicking

Üye
GM nin bence en büyük sıkıntısı LCD ekranları daha önceden önerdiğim gm5 ve gm6 alan arkadaşların ekranlarında belli bir zaman sonra kenarlardan renk sararması başlıyor aynı olayi 3 4 telefonda görünce artik tavsiye etmiyorum kimseye. Bence malzeme kalitesini yukseltmesi lazım herseyden önce

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
GM nin bence en büyük sıkıntısı LCD ekranları daha önceden önerdiğim gm5 ve gm6 alan arkadaşların ekranlarında belli bir zaman sonra kenarlardan renk sararması başlıyor aynı olayi 3 4 telefonda görünce artik tavsiye etmiyorum kimseye. Bence malzeme kalitesini yukseltmesi lazım herseyden önce
Bahseddiginiz olaya katılmıyorum. Yaklasik 2 yildir GM 5 Plus Modelini kullaniyorum. Ve ekranda her hangi bir sararma vs. Mevcut degil. Unutmayin ki Teknoloji şans işidir. Teknoloji devi Samsung'un cihazlari bile zamaninda nasil patladi.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
General Mobile, Şu anda cok iyi gidiyor. :spr
Bence rezaletler.
Discovery 1 de kullandım 5 plus da kullandım daha adamların hiçbir cihazı sorunsuz cikmadi
Bende nokia 5800 xm vardı bilen bilir biz buralarda eskiyiz sadece buralar eskisi gibi değil o bile daha sorunsuz daha işlevseldi biraz düşününce

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Bence rezaletler.
Discovery 1 de kullandım 5 plus da kullandım daha adamların hiçbir cihazı sorunsuz cikmadi
Bende nokia 5800 xm vardı bilen bilir biz buralarda eskiyiz sadece buralar eskisi gibi değil o bile daha sorunsuz daha işlevseldi biraz düşününce
Dediğim gibi Teknoloji Sans isi.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Usta forumları okusanıza ya binlerce kişi mi şanssız? Yoksa sayılı sayıda kişi mi sadece şanslı? Arada fark var.
Daha önce de söyledim 2 senedir kullanıyorum. daha bir kere bile sorun yaşamadım. herkesin fikirleri ayrı buna saygı göstermek gerek. :oke:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Kişisel fikrim, General Mobile ,GM 5 Plus modelinden sonra daha iyisini yapamadı. Snapdragon 617 yonga setinden sonra iki cihaz çıkarıp ikisinde de giriş seviye yonga seti kullanmak bence hata. Hadi kullandınız bari 14nm Snapdragon 450 kullanın.

General Mobile adına korktuğum şey ise iki yıl aradan sonra piyasaya çıkacak GM 5 Plus'ın devamı niteliğindeki cihazda Snapdragon 625 veya 630 yonga seti kullanılması.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu, rainman3545 ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Kişisel fikrim, General Mobile ,GM 5 Plus modelinden sonra daha iyisini yapamadı. Snapdragon 617 yonga setinden sonra iki cihaz çıkarıp ikisinde de giriş seviye yonga seti kullanmak bence hata. Hadi kullandınız bari 14nm Snapdragon 450 kullanın.

General Mobile adına korktuğum şey ise iki yıl aradan sonra piyasaya çıkacak GM 5 Plus'ın devamı niteliğindeki cihazda Snapdragon 625 veya 630 yonga seti kullanılması.
Evet Haklısınız. General Mobile, GM 5 Plus modelinden sonra, daha guçlü Cihazlar üretemedi GM 5 Plus Modelinden sonraki Cihazlarda, Gm 5 Plus'a oranla sadece, Parmak izi okuyucusu ve Dolby digital gibi GM 5 Plus'un eksiklerini kapatan cihazlar piyasaya sürdü. Hatta GM 5 Plus'da, daha yeni bir teknoloji olan USB Type C kullanıldı. GM 8'de Micro USB kullanilmis.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve rainman3545
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye

Admin sen nerelerdesin ya eskiden çok aktiftin forumun eski heyecanını yardımlaşmasını özledim ben
Evet Haklısınız. General Mobile, GM 5 Plus modelinden sonra, daha guçlü Cihazlar üretemedi GM 5 Plus Modelinden sonraki Cihazlarda, Gm 5 Plus'a oranla sadece, Parmak izi okuyucusu ve Dolby digital gibi GM 5 Plus'un eksiklerini kapatan cihazlar piyasaya sürdü. Hatta GM 5 Plus'da, daha yeni bir teknoloji olan USB Type C kullanıldı. GM 8'de Micro USB kullanilmis.
Kardeşim bildiğim kadarıyla zaten gm8 e kadar cihazlar başka firmalarındı sadece arkasına general mobile yazılıyordu.

• Beğen
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Sararma sorunu LG üretimi LCD panellerde kronik bir sorun
6ay sonra da oluşabilir 3 yıl sonra da
Benim g2 3.5 yıl sonra ekranın kenarlarından sararmaya başladı

Benim derdim tasarım ile ilgili
Bu tasarım benim hiç hoşuma gitmiyor
Neredeyse tüm orta seviye telefonlar bu dandik(kişisel fikrim) tasarıma sahip

• Beğen

Cadillac34

Üye
Ayrıca, 1. Versiyon 999₺ Fiyatla satisa cikmis durumda, 2. versiyon ise 1.199₺ bir fiyatla sizlere sunuluyor.
Bu nasıl fiyat? Üstün özellikli telefon düşük fiyat, düşük özellikli telefon yüksek fiyat öyle mi?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
fiyatlar dolar kuru ve vergilerden dolayı yüksek
eskiden amiral gemileri 1500tl seviyesine satılıyordu
2012 de note 2 yi 1490 tl ye almıştım

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Bu nasıl fiyat? Üstün özellikli telefon düşük fiyat, düşük özellikli telefon yüksek fiyat öyle mi?
2. Versiyon modelinde: 32 GB Dahili hafıza ve 3 GB Ram Bulunmaktadır.
1. Versiyon modelinde: 64 GB dahili hafiza ve 4 GB Ram. Bulunmaktadır.
Ayrica, 2. Versiyon daha üstün özellikli oldugu icin, 1.199₺ Fiyatla Satılmakta.

2. Versiyon: 999₺

Son düzenleme:

Üst Alt