Google Uygulamaları Türkiye'de Kullanılamayacak

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
Çok iyi çok hoş. Birazda şu yahoo search geliştirilse tadından yenmez olur.
Bunlarla mücadele etmek için yine bunlar gibi amerikan usulü düşünmek lazım sade ve fonksiyonel...

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, arslan3332 ve MAERKEK

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Sanki Türk vatandaşları onlara muhtaçmış gibi davranıyorlar. Şu an TÜM Google servislerinin iyi alternatifleri bulunmakta. Geliştiriciler için de bir problem yok, tek mağaza Google-ın değil, kendisi para kaybeder bunu yaparsa.

Bu hayatta insanın en iyi yaptığı şeylerden biri alternatif bulmaktır. Bulduğu alternatif çözüme alışan biri geri dönmekte zorluk çeker. Yani Google-ın böyle bir aptallık yapacağına inanmıyorum.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Sanki Türk vatandaşları onlara muhtaçmış gibi davranıyorlar. Şu an TÜM Google servislerinin iyi alternatifleri bulunmakta. Geliştiriciler için de bir problem yok, tek mağaza Google-ın değil, kendisi para kaybeder bunu yaparsa.

Bu hayatta insanın en iyi yaptığı şeylerden biri alternatif bulmaktır. Bulduğu alternatif çözüme alışan biri geri dönmekte zorluk çeker. Yani Google-ın böyle bir aptallık yapacağına inanmıyorum.
Müşteri veli nimettir, niye elinden kaçırmak istesin ? Ne güzel sömürüyorken hemde ?

Asıl suçlu biziz, rest çekmeden önce kendi elinde ne var bir ona bakmak lazım.
Amerigaya trip atıp, elin çinlisinin teknolojisi ile onları tehdit etmek, yiğitlik değil.
Bu iş elinde nükleer silahı olmayıp, nükleer silahı olanı tehdit etmeye benziyor...

Vatandaşa vestel venüs kullanın diyenlerin ceplerinde son çıkan amerigan malı telefon vardır. Bunun adına milli duruş demeleride ayrı bir utanmazlık.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, arslan3332 ve Nuru TaşDemir
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Müşteri veli nimettir, niye elinden kaçırmak istesin ? Ne güzel sömürüyorken hemde ?

Asıl suçlu biziz, rest çekmeden önce kendi elinde ne var bir ona bakmak lazım.
Amerigaya trip atıp, elin çinlisinin teknolojisi ile onları tehdit etmek, yiğitlik değil.
Bu iş elinde nükleer silahı olmayıp, nükleer silahı olanı tehdit etmeye benziyor...

Vatandaşa vestel venüs kullanın diyenlerin ceplerinde son çıkan amerigan malı telefon vardır. Bunun adına milli duruş demeleride ayrı bir utanmazlık.
Vatandaşa diyen başlayan bir paragrafa atıf yapmak istiyorum toplum mühendisliğini yapabilecek ancak radyo sunucuları olabilir. Bakınız Nöbetçi Erdem' i Kimler Tanıyor ?

Kişisel gelişimi tamamlayamadan global değişim nutukları atanlara itibar etmeyiniz.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir, PALA. ve arslan3332
karansa

karansa

Üye
Tavsiyem anlatıcı haber yapmanız, karar gereği sadece önyüklü olarak gelmeyecek. Sonradan yüklenmesinde herhangi bir engel yok bu kararla birlikte...

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Kesinlikle rekabet kurulu geri adım atmamalı. Eğer böyle bir şey yapılırsa ülke rezil olur.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Huawei kendi geliştirdiği işletim sistemini kullanamayacak kadar korkak firmadır.
Bunlardan radikal hamle beklemek, çöle kar yağmasıni beklemele eş değerdir.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Üst Alt