Nöbetçi Erdem' i Kimler Tanıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Nöbetçi Erdem' i Kimler Tanıyor ?
Ülkemizin radyo tarihinin en eski sunucularından olan Nöbetçi Erdem , radyoya ilk adımı Düzce'de 1993 yılında yerel bir radyoda başlayarak yapmış . Sonrasında Kral fm , radyo 34 , radyo ilaç , turkuvaz fm gibi bir sıralamadan sonra kral fm'de çalışmaya , mesleğini icra etmeye devam ediyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yayınlarını dinlerken şunu görmüşümdür hep şarkıyı söyleyen sanatçılarla yetinmeyip bestecisinden , yazarından , düzenleyeninden , orkestradan (kemancısı , darbukacısı vs) detaylı bir şekilde bahsedip bana şarkının sadece bir söyleyenden ibaret olmadığını öğretmiştir.

Arada şarkının arasına dalıp "Bak işte burada , darbukacı şov yapıyor . Emekli kemancı yaktın bizi be , Müslüm Baba ağırdan ağırdan gelip burda öyle bir yükseliyor ki anlatmaya sözler yetmez." Gibi ifadeleriyle bana özellikle damar şarkıları dinleme biçimini öğretmiştir .

Arada anlattığı hikayelerle ile de halkın arasına girdiğini resmen kanıtlanıyor.

Maxicep ailesinden kimler tanıyor Nöbetçi Erdem'i ?

Ekli dosyalar

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: one_useR_0007, ozkancaan, Nuru TaşDemir ve 3 diğerleri

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İlk Kez duydum :bilmm

arslan3332

arslan3332

Üye
Radyo dinleme alışkanlığı olup da tanımayan yoktur herhalde.Nöbetci erdem diye okuyunca aynı zamanda onun jingleda duyar gibi oluyorum 🙂

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt