Klavye Google Türkçe Klavye v8 [160 adet farklı tema Sayı Satırlı Klavye]

Sponsorlu Bağlantılar

KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
Bir ara ufak olanını paylaştım ama konuyu unuttum simdi kimbilir nerelerde :)

Canın sağolsun kardeş düşünmenin yeterli yani simdilik lolipop klavye ile idare ediyorum :-) bulursan PM ile at ben yuklerim.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
Konu başlığını anımsayınca kolay oldu :)

Kardeş indirdim temayı kurdu fakat apk yi kurmadi yine diğer kalvyedeki gibi sistemi görüyor galiba kabul etmedi çok ilginç sasiyorum vallaha :-)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Yaptim kardes cok guzel oldu gercekten emegine saglik :-)

Tekrar kurdum oldu bu sefer super otesi emegine saglik gercekten :-)
Onemli degil dostum o konudaki hesap eski hesabım yani konuyu sahiplenmiş gibi sanmasın yorumlara bakanlar konuyu ben acmistim :D

• Beğen
Tepkiler: KeçiöRenLi
KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
Onemli degil dostum o konudaki hesap eski hesabım yani konuyu sahiplenmiş gibi sanmasın yorumlara bakanlar konuyu ben acmistim :D[/QUOT

Kardeş sen actin yada baskasi acti emek her zaman emektir saygida kusur etmeyiz tesekkur ederim tekrardan :-)

• Beğen
mabdussamed

mabdussamed

Üye
temalar çok güzel lakin android e geçtiğimden beri Fleksy kullanıyorum,çok memnunum.forumda fleksy yi görememek açıkçası biraz şaşırttı.Henüz kullanmayanlara tavsiyedir

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
temalar çok güzel lakin android e geçtiğimden beri Fleksy kullanıyorum,çok memnunum.forumda fleksy yi görememek açıkçası biraz şaşırttı.Henüz kullanmayanlara tavsiyedir

Thumb keyboard bence daha kullanışlı, bahsettiğin klavyede sitede mevcut yani paylaşıldı :)

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Thumb keyboard bence daha kullanışlı, bahsettiğin klavyede sitede mevcut yani paylaşıldı :)
rağbet görmediği anlamında kullanmıştım.thumb klavyeyi de denemiştim.hoşuma giden özelliği mobil/tablet klavye düzen seçimiydi :oke:

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Istediğim gibi ayarlayabiliyorum klavyeyi bu özelliğide diğer klavyelerde göremedim :)

maximumüye

maximumüye

Üye
Emege saygi bi renkli tema kurdum akillara zarar :)

• Beğen
akman_12

akman_12

Üye
Gerçekten çok güzel bir paylaşım teşekkür ederim ama bir ricam var s5 klavyesi gibi türkçe karakterler tam görüneni yokmu ve s5 apk varsa paylaşabilir misiniz teşekkürler

ask_okatan

ask_okatan

Üye
Valla uzun zamandır aradigim biseyde bahadır eline sağlık başkan güzel paylasim bide fenerli olmayaydin :)

• Beğen
by.atalay

by.atalay

Üye
Bahadır kardeşim gerçekten güzel paylaşım emeğine sağlık sormak istediğim iki şey var 1.cisi klavye hafızası iyimi swiftkey kadar her yazdigimiz kullandigimiz kelimeleri hafizasinda tutuyormu? 2.cisi ise emoloji ifadeleri bu klavyede mevcutmu?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Üst Alt