Klavye Google Türkçe Klavye v8 [160 adet farklı tema Sayı Satırlı Klavye]

Sponsorlu Bağlantılar

MedyaFTA

Üye
Merhaba. Klavyeler güzel görünüyor ancak Türkçe denilmesine rağmen, fotoğraflarda Türkçe harf yok. Indirince de fotoğraflardaki gibi midir?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba. Klavyeler güzel görünüyor ancak Türkçe denilmesine rağmen, fotoğraflarda Türkçe harf yok. Indirince de fotoğraflardaki gibi midir?

Fotoda ne varsa icerigindede o var.
Türkçe den kasıt türkçe tahminler.

KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
İndirmek istediğim linkler kırık not found diyip duruyor acaba yenilermisiniz

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
Bide birşey sorucam yukluyorum fakat hata alıyorum eski klavyeyi kaldırdım ama yine yuklenemedi hatası alıyorum sistemden dosya kaldırmamız gerek sanırım nasıl yapabilirim

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Bide birşey sorucam yukluyorum fakat hata alıyorum eski klavyeyi kaldırdım ama yine yuklenemedi hatası alıyorum sistemden dosya kaldırmamız gerek sanırım nasıl yapabilirim
Cihazın kendisindemi vardı yani stock klavyemi

KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Stok klavye kullanıyorum şuan google klavye storedekini kaldırdım ama hala ayni nasıl yukleyebilirim telefon general mobile discovery
Klavye apk sı system/app içindedir heralde root explorer ile sil yada baska yere taşı lazım olabilir.
Klavyeye aynı ismi verip aynı konuma at.

KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
Klavye apk sı system/app içindedir heralde root explorer ile sil yada baska yere taşı lazım olabilir.
Klavyeye aynı ismi verip aynı konuma at.

Tesekkur ederim yerini buldum sistem/ app ama stok klavyenin apk sını bulamadım oyuzden silme yada taşıma işlemini gercekleştiremedim

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim yerini buldum sistem/ app ama stok klavyenin apk sını bulamadım oyuzden silme yada taşıma işlemini gercekleştiremedim

System/app icinde LatinIME.apk isimli dosyadir.

Cihaz rootlumu?

KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
Onemli degil dostum root atarsan yine gel :)

İnşallah dostum root atarsam soluğu ilk senin yanında alırım zaten :-) şuan stok klavye ile idare edelim bakalım herşey için tekrardan tesekkur ederim iyi forumlar

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah dostum root atarsam soluğu ilk senin yanında alırım zaten :-) şuan stok klavye ile idare edelim bakalım herşey için tekrardan tesekkur ederim iyi forumlar
Bu konunun altinda A.i.type klavye var, denemediysen tavsiye edebilirim :)

• Beğen
Tepkiler: KeçiöRenLi
KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
Bu konunun altinda A.i.type klavye var, denemediysen tavsiye edebilirim :)

Denedim hepsini aklına ne geliyorsa artik öyle düşün fakat bu google klavye olduğu için renk tasarımları çok hoşuma gitti o yüzden buna kafayı taktim ama olmadı sağlık olsun .Bide LG G2 nin klavyesi çok hoşuma gitti denedim ama çok büyük oda kendime gore bulamadım yani anliyacagin :-)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Denedim hepsini aklına ne geliyorsa artik öyle düşün fakat bu google klavye olduğu için renk tasarımları çok hoşuma gitti o yüzden buna kafayı taktim ama olmadı sağlık olsun .Bide LG G2 nin klavyesi çok hoşuma gitti denedim ama çok büyük oda kendime gore bulamadım yani anliyacagin :-)
Bir ara ufak olanını paylaştım ama konuyu unuttum simdi kimbilir nerelerde :)

• Beğen
Tepkiler: KeçiöRenLi

Üst Alt