Uygulama Google Play'de ki Ücretli ve Ücretsiz Uygulamaları APK Olarak PC'ye İndirme

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Google Play'de ki Ücretli ve Ücretsiz Uygulamaları APK Olarak PC'ye İndirme
Böyle bir konu daha önce açıldımı açılmadımı bilmiyorum açıldıysa kusura bakmayın paylaşmak istedim.

SİTE:

Yukarıda verdiğim siteden Google Play'de ki tüm ücretli ve ücretsiz uygulamaları APK dosyası şeklinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Google Play'de ki indirmek istediğiniz uygulamanın URL adresini komple kopyalayın ve yukarıda vermiş olduğum siteye girerek, orda ki kutucuğa yapıştırın ve hemen altında ki '' Generate Download Link '' yazısını tıklayın.

Linki doğruladıktan sonra size uygulamanın bilgilerini gösterir (Boyutu, versiyonu vs.) Daha sonra hemen altta çıkan '' Click here to download (Uygulama adı) now '' butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR ve Mertcenkk

Metin137

Metin137

Üye
saol

KayraBey

KayraBey

Üye
Tam süper :D

mntsfth

mntsfth

Kapalı Hesap
Pc yok âmâ teşekkürler emeğine sağlık

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Güzel paylaşım teşekkürler.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Özellikle ücretli uygulamaların en son güncel versiyonlarını indirebilmek için bence çok süper bir site. Yorumalarınız için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
smartphone007

smartphone007

Üye
:tşk:

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
Ücretli uygulamalarda çalışmıyor malesef.. sadece ücretsizler..

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
hangisini indirdin?
Ornek verecek olursam resimde gordugun camera x zoom markette ucretli bir uygulama. Hatta saglam mi diye tele kurdum denedim sorun yok calisiyor. Bu sekilde 5-6 tane ucretli uygulama denedim hepside indi. Google chrom da deneyin belki ondan olabilir.

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
Ornek verecek olursam resimde gordugun camera x zoom markette ucretli bir uygulama. Hatta saglam mi diye tele kurdum denedim sorun yok calisiyor. Bu sekilde 5-6 tane ucretli uygulama denedim hepside indi. Google chrom da deneyin belki ondan olabilir.
chrome dan denedim.. indirmiyor. uzantısını kurun diyor kurdum ücretli uygulama denediniz diyor

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
chrome dan denedim.. indirmiyor. uzantısını kurun diyor kurdum ücretli uygulama denediniz diyor
Valla kardes ben eklenti falan kurmadim pc ye gecince ekran videosu ceker atarim

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim biz sana inanıyoruz da sen bize inanmıyorsun sorun orada :)
Ben size inanmiyorum demedim kardes yani yalan yere konu acmadim demeye calisiyorum ben denedim calisti ve o yuzden paylastim
ss atayım bende dur :)

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
haklısın kardeşim. oldu. şu an iş yerindeyim. fakat evde denedim olmadı nedenini bilmiyorum acaba proxy var diye mi olmadı onu anlayamadım

Emre

Üye
olmaz öyle şey ücretliyi beleş indirmez para ister

hsn6262

hsn6262

Üye
Bende sorunsuz çalıştı.Teşekkürler...

Üst Alt