google play store sorunu

• 28 Ağustos 2014
  • 543 Okunma
  • 8 Cevap

1. telim google play store girmiyor yeni hesap aciyorum bekliyorum google sunuculariyla erisim kurulamacdi diyor wifi de tam 4 cekiyor. mobil vetiyle de denedim olmuyor yardim edermisiniz tel galaxy ace s5830i

Yazan: lalarasak
    Samsung ile gönderdi
  2. Freedom uygulaması yüklediysen onu kaldır.googleplay Düzelecek...

lalarasak bunu beğendi.
  3. eyw saol deniycem

Samsung ile gönderdi
  4. freedoom uygulamasını kaldırdıktan sonra,system etc içinde Host isimli dosya olacak onu silmezsen.googleplaye giremezsin.bu hosts dosyasını,freedom uygulamasını kurup çalıştırınca,uygulama,sisteme Host isimli bu dosyayı oluşturuyor.Bu dosyada google play girilmesine izin vermiyor. Onu bulup,silmen şart...

5. dosyayi bulamadim sd karti biçimlendirdim :D Bütün apk dosyalarim caps arsivim silindi ama olsun. sorunu çozdüm çok tesekkur ederim..

Samsung ile gönderdi
    seyits bunu beğendi.
  6. Rica ederim ancak host dosyasına ulaşmak için, xplore vs dosya yöneticisi ile,tlf nun,sdcard veya extcard bölümünde değil, Root yazan bölümünde arayacaksın.Tlf nun sdcard veya extcard(hafıza kartı) dosyalarının içinde bulunmaz,O dosya.ok
    ---
    hatta onu silmeyince, tlf na format atmak bile googleplay baglantı ve girememe hatası sorununu çözmüyor..

7. hocam valla ben onu bunu bilmem hafiza kartini bicimlendirdim oldu gene de tesekkur ederim :D

Samsung ile gönderdi
  8. SHS

SHS
    Freedom a açıp stop de çık tekrar dene :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. çözdüm sorunu cok tesekkurederim:D

Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...
23/10/2018 - 15:01