Google Play Android markette uygulama nasıl satın alabiliriz acil bi yardım ?? 18 DEN KÜCÜGÜM

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim Türkiye İş Bankasının İlk İmza kartı var. Bankamatik kart olarak geçiyor ne kadar para yatırırsan o kadar harcama yapıyorsun eksiye düşmüyorsun. Minimum 25 lira yatırılıyor kredi kartı olarak da kullanabilirsin marketlerde vs. istersen birde ona bak.
nasıl alabiliyoruz 18 + gerekmiyor degilmi gidip kendim alabilirm direk

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
Arkadaşlar niçin insanları bedavaya yonlendiriyorsunuz. O adamlar hayrina yapmıyor o programları. Yaptığınız hiç uygun değil. Ailen ile gidersen her hangi bir bankadan hesap açabilirsin. Mesela benim var ve WhatsApp sürem bitince satın alacağım.

yabancıya gitmesin paralar binbaşım :)

AHKE

AHKE

Üye
bu google neden tl(kontor) ile yapmıyorki illa kartla satın almak gerekiyor.o sistemi koymak zor degil herhalde

• Beğen
Tepkiler: avast

Eray1910

Üye
nasıl alabiliyoruz 18 + gerekmiyor degilmi gidip kendim alabilirm direk

18 yaş gerekmiyor diye biliyorum zaten 18 yaşı geçince kapanıyor banka kartın sonra 18 yaş üstü için banka kartı veriyorlar paralarını ona aktarıyorlar.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
kardesim simdi ben gidip alsam hemen nerden alabilirim anne baba gerek kalmadan bi bilgi verirmsiniz

-Emre

-Emre

Üye
Galiba ailen olmadan veya bir velin olmadan alınmıyor

erocano

erocano

Üye
Eğer Turkcell kullanıyorsan Cep-T paracard var Tcellin. Ancak Google Playde geçiyor mu bilmiyorum.

RowneSM

RowneSM

Üye
Apkmania da var ordanda paralı uygulamaları indirirsiniz fakat ben blackmart alphaya pek güvenmem.

MBrkA

MBrkA

Üye
Ininal kart 18 yaş gerekmiyor. İlk alırken 30 TL(5TL kart için,25TL de karta yüklüyolar) veriyorsun. Her ay 1 TL kesiyor kart. Mastercard olduğu için mastercard geçen her yerde kullanabilirsin(Bim). İstersen de karttan paypala para yükleyip paypalı kullanabilirsin.

Üst Alt