Google Play Android markette uygulama nasıl satın alabiliriz acil bi yardım ?? 18 DEN KÜCÜGÜM

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Google Play Android markette uygulama nasıl satın alabiliriz acil bi yardım ?? 18 DEN KÜCÜGÜM
arkadaslar telefonum samsung galaxy mini2 s6500 google play de uygulama satın almanın kredi kartsız bi yontemi varmı acaba paybaL FALAN YADA BEN 17 YASINDAYIM 17 YASINDA NASI Bİ KART ACTIRIP KULLANABİLİRİM HESAP KARTI YADA YATIRIM KARTI FALAN GİBİ ELLE YATIRIP KIREDİ KARTI GİBİ KULLANSAK NASI YAPABİLİRZİ Bİ CARE

haeshin06

Üye
Bosuna alma uygulama falan internette belesi kesinlikle vardir bi tuzaklara dusme .

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
bedava olanlari nasi yukliycez telefon rootlu ?

taylan08

Üye
bu ininal kart'a para yüklüyorsun ve yüklediğin kadar alışveriş yapabiliyorsun eksiye düşme gibi birşey yok yaş kısıtlaması yok ve karttan para çekilebiliyor yani nakite dönüştüremiyorsunuz detaylar linkte

- - - Eklendi - - -

bide migros ta satılıyor bunlar

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
blackmart alpha yükle kurtul dertlerden kardeş

• Beğen
Tepkiler: firat663
AHKE

AHKE

Üye
aynen black marttan indir beleşe.eger lisans sorunu werirse google play installerı yukle google play installer linki

buda blackmart linki http://www.maxicep.com/android-internet-uygulamalari/blackmart-alpha-0-99-2-41-tr-773113.html

haeshin06

Üye
İnternette sitelerde vardir sen ne yukleyecenki

-Emre

-Emre

Üye
Arkadaşlar niçin insanları bedavaya yonlendiriyorsunuz. O adamlar hayrina yapmıyor o programları. Yaptığınız hiç uygun değil. Ailen ile gidersen her hangi bir bankadan hesap açabilirsin. Mesela benim var ve WhatsApp sürem bitince satın alacağım.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
aile hesapa yanasmıyorda whatssaap icin istiyorum bunu bende aynen 2 ay kaldı simdi o migrostakinin ucreti ne google playde calısıyormu nası yapabilirz ya whatssapp olayını

Turan

Turan

Üye
Su migrostaki sey uygunsa bende alabilirim :-)

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
aynen kart ucreti nekadar 25 lira yukleniyormus en az heralde nası yapabilirz bu işi bi çare bakalım simdi param yokta 1 ay sonra lır yuklerim 2 ay var daha bitmesine

-Emre

-Emre

Üye
Benim de 3 ayim kaldı gerçekten verdikleri hizmet çok ucuz

- - - Eklendi - - -

aynen kart ucreti nekadar 25 lira yukleniyormus en az heralde nası yapabilirz bu işi bi çare bakalım simdi param yokta 1 ay sonra lır yuklerim 2 ay var daha bitmesine

Hemen veremiyorsan 25 tlyi (öğrenci hali) biraz biriktir galiba o kartla google playden alış veriş yapılabiliyor WhatsApp dışında da istediklerini satın alırsın.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
para sorun degilde 29 u sevgilimin dogum gunu :) 250 tl biriktirdim 300 e tamamlarsam guzel bişeyler yapmayı planlıyorum :D birde karta ayrı para almıyorlar degilmi 30 tl ye kapatırız işi :d

Metin MF

Metin MF

Üye
neresi ucuz? altı üstü yazdığın yazıyı gönderiyor. 3-4 reklam koyup da ücretsiz yapamazlar mıydı?

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
bir ögrenci bilir whatsapın ne oldugunu o sınavın fotografını cekip yollayıp cevap beklemenin ne oldugunu he r ay sms paketi 3000 her yone olan sevgilisine yetmeyen ogrenci :D :D :D ahah

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
18den kucuksun ama aklin kariya kiza calisiyor kerata :D Whatsappin suresini uzat digerlerine para verme. Hak gecme konularini takma uygulama sirketlerinin dunya kadar parasi var.

• Beğen
Tepkiler: Muammer1834 ve avast
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
bende onun icin cabalıyorumda daha 2 ay var iste bakalım babam ikna olursa ki adam kredi kartından nefret eder kendi bile nadir kullanır onun karttan yapmayı dusunuyorum izin vermezse el mahkum bunun detaylarını ogrenip alıcam bir tane

mertekin34

mertekin34

Üye
Şu blackmartdan korkuyorum aslında ha. Bi gün kapıyı çalcaklar alıp götürcekler o kadar şey indiriyoruz diye :D Ayrıca whatsapp bitsin alacağım diyenler boşuna kendinizi kandırmayın burada :) Ayrıca Whatsapp süresi bitmiyor rahat olun. Benim bitti ama mesaj göndermeye devam etti, 10 gün sonra yeniledi 1 sene daha. Whatsappta biliyor kimsenin almayacağını ama önlem aldılar onlarda, whatsappı telefona yükleyip kurarken doğrulamada mesaj ücreti kesiyor. Ortalama 3 format atsan telefona 41kuruşx3 al sana 1 senelik whatsapp ücreti.

-Emre

-Emre

Üye
neresi ucuz? altı üstü yazdığın yazıyı gönderiyor. 3-4 reklam koyup da ücretsiz yapamazlar mıydı?

1 yıllık 1.79 :zzz: sen o fiyata hadi sms paketi yap da sevgilin varsa yetir =) ayrıca kurulumda adamlar neden reklam almadığını belirtiyorlar

• Beğen
Tepkiler: avast

Eray1910

Üye
Kardeşim Türkiye İş Bankasının İlk İmza kartı var. Bankamatik kart olarak geçiyor ne kadar para yatırırsan o kadar harcama yapıyorsun eksiye düşmüyorsun. Minimum 25 lira yatırılıyor kredi kartı olarak da kullanabilirsin marketlerde vs. istersen birde ona bak.

Üst Alt