Google plal store'daki cihaziniz bu sürümle uyumlu değil sorunu %100 çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

2002emirhan2002

Üye
Cihazım zaten rootlu sen şu soruma cevap ver

Son düzenleme:
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye

2002emirhan2002

Üye
Abi cihazım rootlu ama ben bu rootu istediğim zaman kaldırıp tekrar garantiye sokabilirim ama eğer o programla telefon modelini değiştirip geri alamassam o zaman garabtiden çıkar mı diye soruyom yoksa ben sana niye yalan söyliyim ki?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Abi cihazım rootlu ama ben bu rootu istediğim zaman kaldırıp tekrar garantiye sokabilirim ama eğer o programla telefon modelini değiştirip geri alamassam o zaman garabtiden çıkar mı diye soruyom yoksa ben sana niye yalan söyliyim ki?

Uygulama cihazının birseyini değiştirmez, google playde farklı kimlikle tanıtır cihazını ama uygulama calisiyormu bilmiyorum market yorumları olumsuz

FlamesSlayer

FlamesSlayer

Üye
Yaptım ancak uygulamayı yükleyemiyorum nası yapıcam??

samikadze

samikadze

Üye
root gerektiriyor mu bu program???

king662002

king662002

Üye
Google ile uğraşmayın apk indirin.!!!

07ahmet37

07ahmet37

Üye
Benim telefon samsung galaksi J7 android 5.1 olmasına rağmen aynı hatayı veriyor 5.1 in altındaki tüm sürümleri yükleyebilmem gerekirdi "bu sürümle uyumlu değil" hatası veriyor bi bilgisi olan varmı

king662002

king662002

Üye
apk indir google ile uğraşma bence

sebo7

sebo7

Üye
gerek yok bunlara
önce google play geçmişi sil sonra durdur
ayarlardan google hesabını kaldır
telefona res at
açılınca google play den giriş yap
uygulamalar çalısacaktır ;)

king662002

king662002

Üye
Telefonu blmem ama benim pirana tab 2 vardı play store de temple run bile gözükmüyordu bende apk olarak indirmeye başladım ve mobagine kullandım

Salihkekin54

Üye
Google Play Store kısmına dokunarak verileri sil seçeneği ile bu sorun geçici olarak da olsa çözülebilir.

Üst Alt