Google Olay Store Silindi Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

07mark07

07mark07

Üye
    Konu Sahibi
Google Olay Store Silindi Yardım
Eğer konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim. Hemen konuya gireyim:
Telefonum rootlu, tubemate için MP3 Video Converter indirirken uygulama takıldı ve telefonu da takılttırdı (30 dakika önce oldu bu olay. Saat 7'de). Normalde bir uygulama takılınca kilittuşuna abanarak telefonu takılmaktan kurtaran oluyordum ama bu sefer işe yaramadı ve ben de bataryayı söküp tekrar takıp açtım. O zaman google olay store telefonda yüklü değil gözüküyordu. Bende bir kısayolu sildim ve bir iki defa teli kapatıp açtım. Sonrasında silindiğinden tamamen emin olunca apk aradım. Son çıkan sürümlerden 2 tane apk buldum ancak ikisi de aynı hatayı verdi(kurup açtıktan hemen sonra maalesef google olay store durdu hatası, en fazla 1,5 saniye dayanıyor). Ne yapabilirim?
Not: Google Olay hizmetleri sağlam duruyor. Bir de bende de yeterli alan yok hatası oluyordu ben de uygulama indirceğim zaman google playin güncellemelerini kaldırıyordum, uygulamayı kapatınca google olay hemen güncelleniyordu. Son bir iki haftadır kendini güncellememişti güncellemeyi kaldırdıktan sonra.
Telefon: general mobile discovery

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Root explorer yükle ve uygulamayı açıp system/prive-app klasörüne gir indirdigin market apk'sını buraya kopyala.
Sonra dosya uzerine basılı tut çıkan seceneklerden permision tikla ve izinlerini rw-r-r yap.
Sorunsuz çalışacaktır.

Google play

Root explorer

• Beğen
Tepkiler: 07mark07
07mark07

07mark07

Üye
    Konu Sahibi
Root explorer yükle ve uygulamayı açıp system/prive-app klasörüne gir indirdigin market apk'sını buraya kopyala.
Sonra dosya uzerine basılı tut çıkan seceneklerden permision tikla ve izinlerini rw-r-r yap.
Sorunsuz çalışacaktır.

Google play

Root explorer
Çok teşekkürler kardeşim, sorunu çözdüm ama root explorer gerekmedi. Yani yüklenirken yüklenme başarısız hatası verdiğinden son çare elimdeki google play apk'larından birini yeniden kurdum. Bu sefer 1 saniyede atmıyor ve her şey normal gözüküyor, ancak robot explorer neden yüklenmedi çözemedim.

Üst Alt