Google Nexus 5 akıllı telefon FCC’de ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Akıllı telefon pazarında Nexus modelleri ile boy gösteren Google, son olarak LG tarafından üretimi üstlenilen, Nexus 4 akıllı telefon modelini sunmuştu. Yeni model üzerinde çalışmalara çoktan başlayan Google’ın yeni akıllısı Nexus 5‘e olduğu iddia edilen görüntü, geçtiğimiz günlerde Google‘ın Android 4.4 KitKat etkinliğinden gelmişti.

Google’ın yeni akıllısının üretimi de çok büyük ihtimalle Güney Kore devi LG tarafından gerçekleştirilecek. Şimdi de Nexus 5‘in FCC‘de yer alan bazı görselleri ortaya çıktı. Bakıldığında Android 4.4 KitKat etkinliğinde ki tasarım ile FCC‘de ortaya çıkan bu yeni tasarımın birbirine çok benzediği görülüyor.

Yine geçtiğimiz günlerde Twitter‘dan @evleaks tarafından sunulan bilgi LG D820/821‘in Google‘ın yeni Nexus 5 akıllı telefon cihazı olabileceğini kaydediyor.

Henüz Nexus 5 hakkında fazla bilgi bulunuyor. Ancak iddialara göre 1920×1080 piksel Full HD çözünürlükte ve 5″ civarında dokunmatik ekran, 2GB sistem belleği, dört çekirdekli Krait 400 işlemci içeren Qualcomm Snapdragon 800 yonga seti, Android 4.4 KitKat mobil işletim sistemi ile gelecek.

Çok yakında Google’dan bir etkinlik duyurusu alabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Evet o resimdeki adamin elinde tuttugu telefna benziyor :hmmm

skylinegti

skylinegti

Üye
telefonun arkası berbat bir tasarıma sahip...

LimePie

LimePie

Üye
arkası böyle çıkarsa alınmaz çok dandik

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Nexus 4 kullanicisi olarak tasarimi daha iyi nexus 4 un , nexus 5 den eğer böyle ise gerçekten ...
Biraz daha beklemek lazım...

Sabırsızlikla beklemekteyim nexus 5'i...

EneSismanoglu

EneSismanoglu

Üye
Nexus 4'ün en beğendiğim yönü o arka kısmıdır. Ama Nexus 5 böyle olursa kötü olur. Kalitesiz duruyor. Ve Nexus 4'de ki o şıklık yok. Bakalım bekleyip göreceğiz.

Türe

Türe

Üye
Birtek ben mi beğendim arkasını :hmmm

fk555897

fk555897

Üye
Arka kapakta değişiklik yapmaları gerekiyor.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fena görünmüyor ama millet cok daha farklı birsey bekliyor tasarım olarak...
Başta ben .:)

Kerim.

Kerim.

Üye
Bu nedir ya tasarima bak :(
Bu mu yani nexus5