Haber Samsung, Türkiye'den çekiliyor mu?


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung tarafında ülkemizi ilgilendiren bir iddia ortaya çıktı. Rekabet Kurumu'nun Google ile anlaşamaması üzerine Samsung'un yeni cep telefonu modellerini Türkiye'de satışa sunmayacağı iddia edildi.

Samsung tarafında henüz resmi açıklama yok. İddia Samsung'a yakın kaynaklar tarafından geldi. İddiaya göre Samsung'un gelecek sene duyuracağı akıllı telefonlar Türkiye'ye gelmeyecek.

Rekabet Kurumu ile Google anlaşırsa Samsung'un Türkiye'de satışa devam etmesi bekleniyor.

Kaynak
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve rear2011
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Televizyonlarına destek veriyor halen . Geçen güncelleme geldi . Bir inceleme yayınlasam iyi olur.
 
  • Beğen
Tepkiler: rear2011


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt