Google, Nexus 4 satışlarını durdurmayı planlıyor

 • 17 Eylül 2013
 • 521 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Akıllı telefon pazarının ilgi gören firmalarından bir tanesi olan Google, Nexus çatısı altında topladığı bir çok modelle karşımıza gelmişti. Nexusmodellerinin üreticisi olarak bir çok firma göze çarparken, son olarakGoogle, LG ile anlaşmış ve Nexus 4 akıllı telefon modellerinin üretiminiGüney Kore devi LG üstlenmişti.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Google uzun bir süreden sonra şimdi de yeni akıllı telefon modelini sunmaya hazırlanıyor. Görünüşe göre LG’den memnun olan ve yeni akıllısı için yeniden LG ile anlaşan Google’ın yenni cihazının Nexus 5 adı ile geleceği ve çok yakında resmi duyurusunun gerçekleşeceği belirtiliyor.

  Geçtiğimiz günlerde yeni işletim sistemi sürümü Android 4.4 KitKat’ı duyuran firmanın bu işletim sistemini de Nexus 5 akıllı telefonu ile beraber sunacağı gelen bilgiler arasında yer almakta.

  Şimdi de The Verge tarafından sunulan bir habere göre Google Amerika Birleşik Devletleri’nde Nexus 4 satışlarını durdurmayı planlıyor. Yine geçtiğimiz günlerde hatırlanacağı üzere Google, Nexus 4 fiyatında indirim yapmış ve bu hamle uzmanlar tarafından Nexus 5‘i çıkışının yaklaştığı şeklinde yorumlanmıştı.

  Bakalım Nexus 5 duyurusu ne zaman gelecek…

  Google, Nexus 4 satışlarını durdurmayı planlıyor
   


  Yazan: ANIL

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/01/2019 - 15:10