Google Maps v4.1.0.44 S60v3/v5 SymbianOS9.x -includes Voice Search- (Upd:21.04.10)

Sponsorlu Bağlantılar

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Google Maps v4.1.0.44 S60v3/v5 SymbianOS9.x -includes Voice Search- (Upd:21.04.10)
google map ın yeni sürümü
neler yeni :
Yeni fonksiyonu Sesli Arama eklendi ...

• Beğen
Tepkiler: sekmen, fbecanim, byfrodo363 ve 20 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

ZipiRCocuK

ZipiRCocuK

Üye
teşekkürler

draligus

draligus

Üye
google maps v4.0 kullanıyordum. bir sorun yoktu. şimdi google maps 4.1 kurdum ancak "Google Maps Yükleniyor" yazıyor orada donup kalıyor. Enaz 20 defa heriki versiyonu kaldırdım ve tekrar kurdum. Ancak hatayı bir türlü gideremedim. Yardım rica ediyorum

not: ilk defa su sekilde bir hata verdi:
Şebekeye Erişilemiyor
Bu uygulama bir veri bağlantısı gerektiriyor. Lütfen operatörünüzle irtibat kurun.
(Error: Connection failed; Sistem hatası -3)

oysa bağlantıda sorun yok. başka programlar ve web browser internete girebiliyor!

destroy116

destroy116

Üye
Teşekkürler

262626123

262626123

Üye
yha bu ücretlimi? :hmmm

gezicier

Üye
eline emegine saglik

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
evet internet üzerinden haritalar çalışıyor

valakus

valakus

Üye
google maps v4.0 kullanıyordum. bir sorun yoktu. şimdi google maps 4.1 kurdum ancak "Google Maps Yükleniyor" yazıyor orada donup kalıyor. Enaz 20 defa heriki versiyonu kaldırdım ve tekrar kurdum. Ancak hatayı bir türlü gideremedim. Yardım rica ediyorum

not: ilk defa su sekilde bir hata verdi:
Şebekeye Erişilemiyor
Bu uygulama bir veri bağlantısı gerektiriyor. Lütfen operatörünüzle irtibat kurun.
(Error: Connection failed; Sistem hatası -3)

oysa bağlantıda sorun yok. başka programlar ve web browser internete girebiliyor!

bendede aynı problem var yükleniyor diyor ve öyle kalıyor..yokmu bunun çözümünü bilen bi arkadaş..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:oke:

kickers34

Üye
tessekkurler dns adresini degistirin sorun cozulur

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Teşekkürler elinize sağlık

muaythai

muaythai

Üye
bende google map çalışıyor ama ben orjinal sitesinden indirdim

kerim5534

kerim5534

Üye
Teskkur

eray_41

eray_41

Üye
teşekkürler

murat3702

murat3702

Üye
Beş para etmez. Yer tayini yanlış çoğu zaman. Ayrıca türkçe arama yok, sesli arasan ne yazar yani. Birde harita bilgisi için internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. EEE ne gerek var Laptop gezdirir gibi. Garmin yüklemek daha mantıklı.

rkap

rkap

Üye
ellerine sağlık

Afşın

Afşın

Üye
teşekkürler

Üst Alt