Google Maps N8 V4.01(1)

Sponsorlu Bağlantılar

noname2040

Üye
sygic veya garmin nokia maps gibi haritaları indirip telefona veya hafıza kartına yükleyemiyoruz

by_samci

by_samci

Üye
bu pırogramın farlı bi özelliği var normalde cihazınızın orjinal haritalarında olmayan bişey (latitude) arkadaşınızı sevgilinizi birilerini ekleyim günün her saati her dakikası o kişinin tam olrak o an nerde olduğunu haritadan gprs destekli bi şekilde görebiliyosunuz.......ekleyen arkadaşımı burdan saygılar harkulade bi pıogram n8 anna ya kurdum sorunsuz çalışıyo

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
bu pırogramın farlı bi özelliği var normalde cihazınızın orjinal haritalarında olmayan bişey (latitude) arkadaşınızı sevgilinizi birilerini ekleyim günün her saati her dakikası o kişinin tam olrak o an nerde olduğunu haritadan gprs destekli bi şekilde görebiliyosunuz.......ekleyen arkadaşımı burdan saygılar harkulade bi pıogram n8 anna ya kurdum sorunsuz çalışıyo
Güle güle kullan arkadaşım benimde en sevdiğim özelliklerden biri latitude birde sokak görünümleri var tabii

serseri_2001

Üye
teşekkürler yoldaki radarı gösteriyormu arkadaşlar yada başka program varmı saolun

westset

Üye
c6-01 e yukledim sorunsuz calısıyor tessekkurler ...

ekoks20

ekoks20

Üye
arkadaşlar proğramı nokia 701 e kurdum. ancak ilkinde çalıştı ve tam gps aramaya başladığı an kapandı. bir daha açılmadı. defalarca denedim tekrar açılmıyor. kaldırıp tekrar kurdum gene durum aynı ilkinde şartları faaln kabul ediyorum istanbul çıkıyor tam gps arıyorken küt kapanıyor. çözüm arıyorum

velan

Üye
:tşk:

boyabatlı

boyabatlı

Üye
arkadaşlar proğramı nokia 701 e kurdum. ancak ilkinde çalıştı ve tam gps aramaya başladığı an kapandı. bir daha açılmadı. defalarca denedim tekrar açılmıyor. kaldırıp tekrar kurdum gene durum aynı ilkinde şartları faaln kabul ediyorum istanbul çıkıyor tam gps arıyorken küt kapanıyor. çözüm arıyorum
benim n8 belle dede aynı yani belleye uymuyor

----------Eklendi @ 00:25:43 ---------- Yazıldı @ 00:15:50 ----------

Çok komik ama wifiyi aç öyle dene

boyabatlı

boyabatlı

Üye
arkadaşlar konuyu sabitlemek için konu açıyorum açılmıyor admin konuyu düzenleyip sabitleyebilirsin google maps bellede wifi açıkken çalışıyor

kohrega

kohrega

Üye
N8 Bella ilede sorunsuz calisiyor, emeginiz icin desekkür ederiz.

nazif41

nazif41

Üye
Belle'de sorunsuz calisiyor, emeginiz icin desekkür ederiz :oke::aha:

blackstick

Üye
Ne saçma ya. Bu prg zaten yolda kullanılır. Wireless olmadan çalışmıyormuş..

atmaca508

atmaca508

Üye
Wireless olmasına gerek yok denedim denedim tamam wirlesin etkisi var sadece wireless açık olsun hat olmasada olur ben böyle denedim oldu sadece wireless açık konuma getirin

necati45

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]prog kurdum ancak program açılınca atıyor sebebi ne olabilir bir de arkadaşımın tel'inde gördüm bulunduğun yeri uydu olarak gösteriyor o hangi program bilen var mı[/SIZE][/COLOR]

fikret3968

fikret3968

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]prog kurdum ancak program açılınca atıyor sebebi ne olabilir bir de arkadaşımın tel'inde gördüm bulunduğun yeri uydu olarak gösteriyor o hangi program bilen var mı[/SIZE][/COLOR]
evet bendede aynı sorun var

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
wireless'i etkinleştirin bağlı olması gerekmez.program açılacak 3g ile bağlanacak

duman61

duman61

Üye
C7 çalışıyor sorun yok :)

boyabatlı

boyabatlı

Üye
süpriz 701 son sürümde çalışmıyor

serbest888

serbest888

Üye
aynen bende de 701 de çalışmıyor kaç defa yükledim kaldırdım ama sonuç aynı