Google hesabı

Sponsorlu Bağlantılar

leqowas

leqowas

Üye
    Konu Sahibi
Google hesabı
Selamün aleyküm arkadaşlar lütfen bana yardım edin benim samsung j5 bir telefonum var 5 6 ay oldu alalı sürekli olarak farkediyorum ki google hesabıma birisi giriyor kendi bulunduğum ilden birisi ama bu konuda hiçbir bilgim yok kimseyede google hesabımı vermem ben şifremi değiştirmeme rağmen giriş yapılıyordu etkin cihazlardan ip adresinden buldum adamı bilişim suçlarını aradım buraya gelin dedi gidicem en yakın zamanda ekran ss falan da aldım hesabı sildim yeni hesap açtım bu adam benim özelimi bilebilir mi herşeyimi telefonda ki bazen telefonda sıkıntı oluyordu kendiliğinden whatsapp donuyordu başka bir mesaja giriyordu Allah rızası için yardım edin:agla2::bilmm

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
As Herşeyini Değiştir Mail Adreslerinden Tutta Facebook Şifrene Kadar Ayrıca Google Hesabına Girerken Telefona Kod Gelip Öyle Açtıradabilirsin

leqowas

leqowas

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu adam beni telefonumdan izleyebilir mi yani dediğim gibi whatsappta falan öyle oluyordu?
Allah rızası için birisi yardım etsin

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Peki bu adam beni telefonumdan izleyebilir mi yani dediğim gibi whatsappta falan öyle oluyordu?
Allah rızası için birisi yardım etsin

İzleyemez sadece uzaktan kitleyip sifirlayabilir ayrıca senk açıksa tüm rehberin o Google hesabı üzerinden erişilebilir aynı şekilde takvim ve uygulama verileri de whatsapp a gelince whatsapp ta gdrive açıksa mesajlarına erişebilir aynı şekilde ama senin cihazindaki mesajlarla oynayabileceğini sanmıyorum

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
aynen detaylı bilgi alamaz

leqowas

leqowas

Üye
    Konu Sahibi
Tamam herkesten Allah razı olsun çok sağolun içim rahatladı biraz valla:bigstar:

Üst Alt