gondermeler nerede?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
gondermeler nerede?
telefondan telefona bluetooth ile oyun veya program yolladim ama yuklemek icin bulamiyom bilgisi olan yardim etdermi?

ecel54

ecel54

Üye
hangi telefondan hangi telefona attın. Windows phone'a marketten yükleyebilirsin bluetooth ile aldığın xap uzantılı dosyaları çalıştırmaz

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
6120c - lumia920 ye atim ama bulamiyom windows oyun ve program

ecel54

ecel54

Üye
6120c'ye çalışan uygulamayı lumia 920'ye mi attın

nanotex

nanotex

Üye
HAhaha :kop:

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
neye guluyon ki :)

- - - Eklendi - - -

calisan degl 6120 dn indirdim interneti var die sonra ordan yolladim

n000k

n000k

Üye
öncelikle dostum sanırsam teli hiç incelemeden almışsın bravo :) 2. si şuan için sistem hacklenmediğinden mağaza dışından bir program veya oyun yükleyemezsin ki bu heryerde bas bas bağırılıyordu,ki sen duymamşsın. sanırsam senin kulaklara su kaçmış.. :kıskıs:

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
dostum ben bu telefonu cok begendim farkim olsun istedim yas 18(17 .d)
iddia oynadim cumartesi 20 ye 800 pazartesi 50 ye 1100 aldim :D ama fazla bakmadim ben dosya yoneticisini nerden bulabilirm ?

- - - Eklendi - - -

bide nereye baksam yorum yapiyon yorulmuyo murun :)

n000k

n000k

Üye
dostum ben bu telefonu cok begendim farkim olsun istedim yas 18(17 .d)
iddia oynadim cumartesi 20 ye 800 pazartesi 50 ye 1100 aldim :D ama fazla bakmadim ben dosya yoneticisini nerden bulabilirm ?

- - - Eklendi - - -

bide nereye baksam yorum yapiyon yorulmuyo murun :)
bende beğenerek aldım ama en azından herşeyini inceleyerek aldım,az buçuk.. dosya yöneticisi yok windows phonelar için diye biliyorum. sen bir araştır mağazasında.. yorulmuyorum yorum yazmaktan veya konular içinde sorularımı sormaktan.. boşu boşuna konu açıp forumu kirletmiyorum.. genel sorun konuları varken ;)

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
bende beğenerek aldım ama en azından herşeyini inceleyerek aldım,az buçuk.. dosya yöneticisi yok windows phonelar için diye biliyorum. sen bir araştır mağazasında.. yorulmuyorum yorum yazmaktan veya konular içinde sorularımı sormaktan.. boşu boşuna konu açıp forumu kirletmiyorum.. genel sorun konuları varken ;)

zaten ben magazadan indirme yapabilseydim bunlarla urasmazdim ailem kurulumu istiyo soylemistim yapamadim

n000k

n000k

Üye
zaten ben magazadan indirme yapabilseydim bunlarla urasmazdim ailem kurulumu istiyo soylemistim yapamadim
microsoft hesabı için kullandığın hesabı kaldır sonra pcden gir o hesaba. yaşını büyült tekrar o hesabı gir. o zaman olması lazım..

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Yaşını büyültüp ailem kurulumunu yapabilirsin.
Sent from my RM-821_eu_turkey_343 using Board Express

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt