Gmd Almak Mantık Lımı ??

Sponsorlu Bağlantılar

lolaman

lolaman

Üye
bugün baya bi inceleme yaptım ve gmd den vazgeçtim iyisi mi bekleyip para biriktirip galaksi s4 almak daha iyi gibi:)
daha iyi gibi mi? :ehe biri 700 tl lik telefon biri 1.500-2.000 tl arası değer biçilen bir telefon

Invoke

Invoke

Üye
daha iyi gibi mi? :ehe biri 700 tl lik telefon biri 1.500-2.000 tl arası değer biçilen bir telefon

"S4 daha iyi gibi" dememiş, "S4 almak daha iyi gib"i demiş. Büyük farkları olan cümleler değil mi sence de?

serefemın

serefemın

Üye
mesajımı yanlış okumuşsunuz s4 le gmd yi karşılaştırmadım ben, şimdi gmd alacağıma para biriktirip bi zaman sonra s4 ü almak daha iyi dedim. iyi özelliği olam gmdyi şu günlerde alıp kullanmak farklı bekleyip çok daha üstün olan s4 ü kullanmak çok çok daha iyi... bilmem anlatabildim mi

Invoke

Invoke

Üye
mesajımı yanlış okumuşsunuz s4 le gmd yi karşılaştırmadım ben, şimdi gmd alacağıma para biriktirip bi zaman sonra s4 ü almak daha iyi dedim. iyi özelliği olam gmdyi şu günlerde alıp kullanmak farklı bekleyip çok daha üstün olan s4 ü kullanmak çok çok daha iyi... bilmem anlatabildim mi

Tabiki anlatabildin, ben de tam bundan bahsediyordum =P :D

lolaman

lolaman

Üye
Çok çok üstün olan özelliklerden kaç tanesini kullanacaksınız acaba?

serefemın

serefemın

Üye
kullanabildiğim kadarını kullanırım, var olan özellik kullanılmak için olduğuna göre hepsini kullanırım:) tabi önce almak lazımanlatabildiğime sevindim:-)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
S4 alabiliyorsan S4 al tabi ki ama olur da alamazsan S4 Mini de seni oldukça mutlu eder.

Invoke

Invoke

Üye
S4 mini de adreno 305 gpu düşük kalıyor diğerlerine göre. Yani demin gmd'ye Xperia L önerisi vardı. Gmd daha iyi performans sunar dedik. L'de de var adreno 305 S4 minide de var adreno 305, kötü değiller iş görürler ama sgx544(gmddeki gpu) daha iyidir.

boran9999

boran9999

Üye
Maddi durumunuzla ilgili kısıtlı bir bütceniz varsa GMD oldukca isabetli bir seçim olur.

serefemın

serefemın

Üye
s4 arkadaşta var biraz baktım oldukça hoş, tam benlik:). Ama minisini kullanma şansım olmadı maalesef, maddiyat açısından mini daha iyi ama gönül isterki s4 alıp kullanalım:)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ccihat67
beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
Para biriktirip nexus 4 almaya gerek varmı teknosada 949 tl di.

Bide nexus 5 gelince 4un fiyati dusermi yani beklemeye gerek var mı?

serefemın

serefemın

Üye
bi üst modeli çıkınca eskisi illaki düşüyor ne kadar düşer onu bilemiyorum:)

serefemın

serefemın

Üye
şimdi ne desem yanlış olur, araştırmak lazım, yeni model hakkında yapılan yorumlara bak bence, yeni çıkan ürünün satışı iyi olursa eski ürün baya bi düşer diye düşünüyorum. Tabi şahsi düşüncem bu

Luck Star

Luck Star

Üye
Mantikli tabiki mis gibi telefon

serefemın

serefemın

Üye
aralarında bariz bi fark yoksa(özellik bakımından) fazla para vermeye gerek yok derim. Ama özellik olarak 3ten iyi ve fiyat farkıda kabarık değilse 4 tabiki alınır

Üst Alt