Gmail ve Mynet 'ten Telsim'e kısa mesaj (+ mms)

Sponsorlu Bağlantılar

paradoks

paradoks

Üye
paradoks' Alıntı:
mynet ten telsime nasil gondereceğiz yani ne yapmam gerekiyor.Y@zarsan beni sevindirirsin..cavabını bekliyorum

Konuyla ilgilenen arkadaslar cevaplarınızı bekliyorum....
saolun

paradoks

paradoks

Üye
Paradoks hala bekler ...........

paradoks

paradoks

Üye
eeeeeee ne oldu hani kimse bilmiyo mu bunu

paradoks

paradoks

Üye
cenkozgen

cenkozgen

Üye
iyi de arkadasım yazmış o kadar millet nası yapcağını, gereksiz yere bi sürü yazmısın az beklesen emin ol biri bi şi yazar zaten.. bi daha anlatıyım. mynet yada gmail yada hotmail farketmiyo bildiğim kadarıyla ben gmail ve hotmailden yolladım ama mynetten denemedim hiç. neyse, yeni posta olustur diyosun ve mail adresi bölümüne [email protected] yazıyosun sonra konu kısmına yazcakalrını yazıyosun ve ve dosya foto vb seyleri de attachement yada adı herne ise ordan yapıyosun..sonra send diyosun. bu kadar.. hala calışıyomu bilmiyorum ama...bazıları artık olmadığını söylüyo, epeydir denemmiyorum ben...

paradoks artık cevabını almıstır, mutlu huzurlu bi şekilde mynetten mail adresini acar ve söylenenleri yapar, biraz heyecanlıdır ... neyse kolay gelsin :)

paradoks

paradoks

Üye
Paradoks olayı dener ve bekleme moduna geçer...
NOT:Ben bu mesajları taaaa ne zaman verfdim konuyu canlı tutmak içinde measaj yazmam gerekti...neyse ilgin için saol..

cenkozgen

cenkozgen

Üye
eheeh sonuncusu hayiç aralarında 20ser dakka var :) neyse calışıyosa buraya yaz bari eheheh

paradoks

paradoks

Üye
cenkozgen' Alıntı:
eheeh sonuncusu hayiç aralarında 20ser dakka var :) neyse calışıyosa buraya yaz bari eheheh
Seninde başında amirlerin varken gorecez euheuhue..
NOT:Denedim gonderdi ama bana hala gelmedi....
Pa@radoks biraz sabırsız olduğunu kabul eder

cenkozgen

cenkozgen

Üye
o zman calışmıyo.. cünkü hemen yani 1-2 dk içinde msjın ulaşması lazım.. tabi olduğunu varsayarak hiç sormadım ama mms ayarların var dimi?? mms ayarları tam olan tellere gidiyodu sadece..

Usta_AsH

Üye
ya 2002 den beri deniyom bi kere olmadı bende

FanaTürk

FanaTürk

Üye
Ben Turkcell kullanıyorum; acaba denemek istesem hangi adresi denemem lazım? :)

Usta_AsH

Üye
ya bu mail adresini 7250 gibi telefonlardan mail at kısmı olur ordan atıyon o senin telefonunun mail adresi oluyo o adres ile yapıyon gerçi olmaz ama

FanaTürk

FanaTürk

Üye
Teşekkürler; bir denerim. :)

denizyalcin

denizyalcin

Üye
ya bişi diicem...
telsimin sitesinde cepimaj-box var...
adamlar [email protected] yazacağına cepimajbox dan gider telsimin cebine paralar girer...o yüzden bu bir açıktı ve telsim çaktı bunu...

dustqm

dustqm

Üye
yani gönderim olayı iptal ben bayadır gönderemiyom

bassavci

bassavci

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar daha önce uzun bir müddet yararlandım.
ama artık çalışmıyor en azından bende çalışmıyor.
sanırım telsim uygulamayı degiştirdi veya kapattı.
Herkesin haberi ola...

planier

Üye
ben maalesef yararlanamadım gelmedi mesaj

gamzelim

Üye
slm cnm nasılsın

Üst Alt