Gmail ve Mynet 'ten Telsim'e kısa mesaj (+ mms)

Sponsorlu Bağlantılar

bassavci

bassavci

Üye
    Konu Sahibi
Gmail ve Mynet 'ten Telsim'e kısa mesaj (+ mms)
Arkadaşlar daha önce arkadaşımız NeedLeFLuff yararlı bilgiler ve dökümanlar kısmında hotmailden telsime kısa mesaj atmayı anlattıysada yaptıgım denemeler sonucu bu işlemin gmail ve mynet 'ten de yapıldıgını gördüm. heralde diger emailler ilede yapılması mümkün.
Ayrıca belirtmeliyimki hotmail bu işlemi çok yavaş yapıyor, yani mesaj geç ulaşıyor.
Daha çok kişiye ulaşması için konuyu gsm operatörleri başlıgında açmayı daha uygun gördüm.
aşagıda mesaj yollamaya geçmeden önce bi tüyo vermek istiyorum:
Gmail hesabınızı telsim adresinize yönlendirdiginizde biri email yolladıgında anında haberdar olacaksınız. Turkcell'in para karşılıgı yaptıgı işlemi bedavaya getireceksiniz.

''emailinizin yeni mail yollama kutusunu açıp alıcı bölümüne numarayı [email protected] şeklinde yazıyoruz,
eger sms yollayacaksak mail bölümüne yazıyoruz,
mms yollayacaksak dosya ekleden yollayacağımız
dosyayı şeçip gönderiyoruz. konu bölünüde de adınızı yazarsanız karşı taraf mesajın kimden geldiğini bilir.
not: karşı tarafın mms ayarlarının yapılmış olması gerekiyor
alıntıdır.''***</div>

*** bu kısım için NeedLeFLuff 'un mesajından yararlanılmıştır.
**** arkadaşlar mesajın gelmesi için telefonun mms'ye uyumlu bir telefon olması lazım ve ayralar yapılmış olmalı.

arkadaşlar anlatılan yöntem telsim tarafından kapatılmıştır

enigma

enigma

Üye
denemekte fayda var ama karşı taraftan istegi dışında kontor düşüyorsa sakat

bassavci

bassavci

Üye
    Konu Sahibi
ben denedim ve birden cok defa. (hattım kontörlü)
ustelik gmailimi bu adrese yönlendirmişim.
hiçbir şekilde kontör düşmedi.
deneyen arkadaşlarda bilgilerini buraya yazsınlar.
servisin faydalarını herkes görsün.

kikaksk

kikaksk

Üye
kontör filan dü&#351;müyo arkada&#351; emin olabilirsin..

enigma

enigma

Üye
okey ozaman güzel hizmet. en yakın zamanda denerim

perfectlover

Üye
Evet kontör düşmüyor. Yahoo, Gmail, Hotmail, Mynet gibi e-mail hizmeti veren sitelerden mesaj gönderilebiliyor. Bunların hepsini denedim ve de çalışıyor. Muhtemelen diğer sitelerden de gerçekleştirilebiliyor.

SEci

Üye
gerçekten işe yarıyor.

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
güzel bilgi paylaşım için saolasın hemen deneyelim

G_Unit

G_Unit

Üye
bende denicem şimdi paylasım için saol

AHMET2525

AHMET2525

Üye
paylasim icin saol

hidayet

hidayet

Üye
çok iyi oldu bu teşekkürler

Exalans

Exalans

Üye
kardeş aynısını ben yahoo dan da yapıyorum

bassavci

bassavci

Üye
    Konu Sahibi
hepsinden oluyor ben sadece denediklerimi yazdım...

cenkozgen

cenkozgen

Üye
<div class='quotetop'>(bassavci &#064; Mar 18 2006, 03&#58;41 PM) [post=300182]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Gmail hesabınızı telsim adresinize yönlendirdiginizde biri email yolladıgında anında haberdar olacaksınız. Turkcell&#39;in para karşılıgı yaptıgı işlemi bedavaya getireceksiniz.

[/b][/quote] bu nasıl oluyo anlamadım ben?????

bassavci

bassavci

Üye
    Konu Sahibi
gmailin yönlendirme hizmeti var yukarıda anlattıgım gibi [email protected] şeklinde yönlendirirseniz haberdar olursunuz. benim k750i &#39;de ben yararlanıyorum...

bilgesamet

bilgesamet

Üye
ya olmuyor ki 3 kez denedim bi icraat yok...

bassavci

bassavci

Üye
    Konu Sahibi
sanırım telsim işi çaktı

Exalans

Exalans

Üye
baş savcı bi kontrol edermisin hala çalışıyormu ben denedim olmadı

cenkozgen

cenkozgen

Üye
yok arkadaslar maalesef epey bi zamandır artık yönlendirme seklinde gmail den gelen maiiler artık gelmiyor..güzeldi yaa, keske devam etse.. ama bu bi acık mıydı yoksa hizmet miydi onu anlamıs deilim :)

paradoks

paradoks

Üye
mynet ten telsime nasil gondereceğiz yani ne yapmam gerekiyor.Y@zarsan beni sevindirirsin..cavabını bekliyorum

Üst Alt