İstek GM etab4

Sponsorlu Bağlantılar

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
GM etab4
Arkadaşlar bu tableti rootlamak istiyorum yalnız tableti okulda kullanmaya başlarsak bizim tabletler ne olacak bir aydınlatır mısınız beni?

999muhammed

Üye
Ben güncelleme yaptım ve roo almayı basardim. İlk önce format atiyorsun,sonra ise tablete klavye bagliyorsun,ESC tuşuna birkaç kez basınca sizi google hesabınız ile giriş yaptığınız ekrana sevk edecek,sonra da isterseniz giriş yapmayin, ve klavyeyi sokmeyin,ayarlardan tablet hakkında ya gelip derleme numarasına on kere basıp geliştirici olun.Geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklama yı açın.Kongo root veya mobogenie tercihin mobogenie 2.2.2 veya 2.2.8 döğerleri olmuyor,rootlayin ve mdm yi kaldırın.Eski haline ise;mdm yi yukleyip, unroot yapıp format atacaksınız bu kadar.kolay gelsin

-Emre

-Emre

Üye
Dostum, o tableti rootlarsın da (anlatabilirim) ancak hiç tavsiye etmiyorum. Onu okul için kullan kendine yeni tablet al.Boşuna öğretmenlerinle başın derde girmesin. Bizim zamana denk gelmedi vermediler. Ama verseler kesin bişey gelirdi başıma :D

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
Dostum, o tableti rootlarsın da (anlatabilirim) ancak hiç tavsiye etmiyorum. Onu okul için kullan kendine yeni tablet al.Boşuna öğretmenlerinle başın derde girmesin. Bizim zamana denk gelmedi vermediler. Ama verseler kesin bişey gelirdi başıma :D
Root atmayı az çok biliyorum bu arada bazı hocalarım bile rootladı :D ben de böyle düşünüyordum ama artık kendi telefonun yetersiz gelmeye başladı ne yapsam bilemedim cevaplar için teşekkürler bu arada

-Emre

-Emre

Üye
Rica ederim ama benim tavsiyem o tabletten pek bi yarar sağlayamayacağın için ucuz yollu da olsa (smt230) başka bir tablet alman :oke: