GM Discovery son guncelleme sızdı buyrun 04.04.2014

Sponsorlu Bağlantılar

yasinnn03

yasinnn03

Üye
    Konu Sahibi
GM Discovery son guncelleme sızdı buyrun 04.04.2014

Son guncelleme internete sızdı

flashtool ile atılıyor

Son düzenleme:

erdi_s

erdi_s

Üye
Kurdunuz mu hocam nasil

erdi_s

erdi_s

Üye
Bir fe flash tool ile yuklemek garanti disi birakir mi

smh60

smh60

Üye
Beş para etmez bir güncelleme Custom ROM devam ;-)

• Beğen
Tepkiler: makrostaj
heathrow

heathrow

Üye
Bildirim ışığı özelliği gelmiş. Temalarda ve arayuzde farklılık var mı? Şarjı nasıl?

erdi_s

erdi_s

Üye
Ben simdi otadan guncelledim. Bildirim isigi disinda ayarlar menusu farklilasmis daha iyi olmus. Yeni bir tema gelmis berbat. Kameraya flash ayari gelmis. Onun disinda yeni bisey yok. Sarj icin ise biraz kullanmak lazim. Gecisler daha seri olmus gibi geldi bana simdi ama biraz kullanmak lazim bi kac gune netlesir

erdi_s

erdi_s

Üye
Bir de kamera daha iyi gibi geldi

qwertyy19

Üye
güncelleme kaç gb model için acaba

erdi_s

erdi_s

Üye
Benimki 4gb ben guncelledim. Bildirim isiginda bug var. Mesela mesajlar acikken ekrani kapattigimda yeni mesaj geldigi zaman bildirim isigi yanmiyo

heathrow

heathrow

Üye
Güncelleme yaptım ayarlar menüsü değişmedi. Yeni tema geldi. Telefon güncel gözüküyor?

erdi_s

erdi_s

Üye
Sanirim telefonu fabrika ayarlarina cevirmek cok ise yarar ve guncellemeyi tam anlamiyla oturtur telefona ama kim ugrascak ya

heathrow

heathrow

Üye
Masaüstü ayarlar kisayolu eski haliyle açılıyor. Menüdeki ayarlar kisayolu düzgün açılıyor.

Masaustundeki ayarlar kisayolunu sildim. Menudekini kopyaladım.Sorun kalmadı yani...

hasolin

Üye
Arkadaşlar bu güncellemeyi bilgisayardan telefona nasıl aktarabiliz ben telefondan indiryorum güncelle diyorum telefon açılırken android simgesinde kalıyor system/fraemwork/ cache diye hata veriyor ben aldığımdan beri Google hesabımı telefona tanıtamıyorum neresini kurcaladıysam bilmiyorum kaç defa fabrika ayarlarına getirdim kaç sefer wipe data diyerek format attım hiç düzelmedi bu güncelleme düzeltir dedim ondada telefondan olmuyor yardım ederseniz çok memnun olurum servisde göndermek istemiyorum alalı daha bir ay oldu

emre.koc

emre.koc

Üye
Teşekkürler :)

hasolin

Üye
yasinn03 kardeş flashtool ile nasıl attığınızı anlatabilirmisiniz acaba

er642

Üye
güncelleme işe yaramaz

Son düzenleme:
gss_adnan

gss_adnan

Üye
Deneyen var mı benim bildiğime göre 16 gb olanları için stock rom bulamıyolarmis backup alıp rom haline getiryolarms IMEI numarasida kopyalanıyormus yüklerken de gidebiyomus IMEI numaranızı mutlaka backup alın falan filan o yüzden yüklemekten çekildim şimdi deneyen varsa yazsın lütfen yüklemek isteyenlere de rehber olur.

yasar_begen

yasar_begen

Üye
selam arkadaşım sana cok teşekkür ederım telefon sayende kendıne geldı baya bı hırpalamıştım simdi senin verdiğin güncellemeyi yükledim çalıştırdım tekrar sıstem guncellemesını kontrol ettım ve son rutuslarıda yaptım mükemmel calsıyor

Üst Alt