Yardım GM discovery hat sorunu


furkanman

furkanman

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba,

gm discovery telefonumda hat problemi var. sim2 zaten çalışmıyordu. sim1 de ise hat birden bire kesiliyor yeniden başlatınca yaklaşık 5 dk düzgün çalışıyor sonra tekrar gidiyor. bazen 1 hafta düzgün çalışıyor sonra yine bozuluyor.

böyle bir olayı yasayıp sorunu çözen var mıdır? donansımsal mıdır yazılımsal mıdır? çözemedim.
konuyla ilgili yhardımlarınızı rica ederim.

daha hard reset attım ama düzelmedi. usb girişi bozuk olduğundan yazılım da atamadım.
 
franklinda

franklinda

Üye
Telefon hafızasından yazılım atmayı deneyebilirsiniz ama bence servise gönderin daha mantıklı olur :)
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sorun büyük ihtimalle ya yazılımla çözülür, yada donanımsaldır. Benim görüşüm belirttiklerine göre donanımsal olduğu yönde. USB'de bozuk olduğuna göre, mecburen servise göndereceksin cihazı.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt