Haber Yeni Bir Sızıntı, Huawei P20'de Çift Kamera, P20 Plus'da Üçlü Kamerayı Gözler Önüne Seriyor

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Huawei'nin 27 Mart tarihinde duyuracağını yeni amiral gemileri P20 ve P20 Plus'ın çift ve üçlü kameralarını gösteren yeni görüntüler internete sızdırıldı.


Çin li üretici Huawei, bir süredir bir sonraki amiral gemisi olan Huawei P20'nin bir çeşit üç lensli bir kameraya sahip olacağına işaret ediyor. Kesin olmamakla birlikte, şirketin bu süreçte slogan olarak kullandığı “See mOOOre with AI” mottosuyla gördükçe, aklımıza üç lensli kameranın gelmesi de gayet doğal. Söylentiler de bu konuda oldukça fazla bilgiyi gündeme getirdi ancak Huawei'nin üç lensli kameraya nasıl kullanacağı henüz bilinmiyor.Bununla birlikte, daha önceki sızıntılarda gösterilen telefon tasarımları ile çelişiyor olsa da Huawei P20'ye ait olduğu iddia edilen yeni görüntüler, arka tarafta çift kamera yer alacağını ortaya koyuyor.Görünüşe göre normal Huawei P20 çift kamera ünitesine sahip olacak. Daha büyük ekranlı Huawei P20 Plus veya Pro modeli ise arka tarafında üç lensli bir kameraya sahip olacak gibi görünüyor. En azından en son sızıntılar bu yönde.Huawei P20 ve Huawei P20 Plus'a ait oldukları iddia edilen ve resmi görsellere oldukça benzeyen iki görüntü, Slashleaks tarafından paylaşıldı. Görüntülerde, her iki cihazın da dikey kamera modülüne sahip olacağı görülüyor. Bununla birlikte Plus versiyonun standart modele göre ekstra olarak üçüncü bir kameraya sahip olduğu görülüyor. Bazı kaynaklar, Huawei'nin bu üç kamera görüntüsünü birleştirerek kayıpsız dijital yakınlaştırma elde etmek istediğini belirtiyor.
Yeni Bir Sızıntı, Huawei P20'de Çift Kamera, P20 Plus'da Üçlü Kamerayı Gözler Önüne Seriyor
 
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Sızdıkça kamera sayısı artıyor :)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt