Gm Discovery Ekran

Sponsorlu Bağlantılar

crazzzydevil

Üye
    Konu Sahibi
Gm Discovery Ekran
Yaklasik 3 haftadir kullaniyorum ve yeni mi oldu bilmiyorum ama bisey dikkatimi cekti, ekran bi anda karariyor ve tekrar geliyor goruntu goz acip kapatmak gibi kisa surede gerceklesiyor bu o yuzden farketmesi zor biraz ama yeni aldigim icin de beni rahatsiz etti. Yok mu derdime bi care?

• Beğen
Tepkiler: Buğra

caglar b

caglar b

Üye
Işık sensörün açık mı?

• Beğen
Tranquilizer

Tranquilizer

Üye
Ayni sorun bende de var. Video izlerken oluyor. Baskalarinun da bu sorundan bahsettigini gormustum. Muhtemelen bu telefonun kronik sorunlarindan biri cozumu varmi bilmem.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Arkadaşlar sorun güç tasarruf modundan kaynaklanıyor güç tasarrufunu kapatın sorun kalmayacaktır :spr

• Beğen
Tepkiler: ferhat_5382

crazzzydevil

Üye
    Konu Sahibi
İsik sensorunden kastin nedir tam anlayamadim kardesim?

Tamam guc tasarrufunu kapattim bi deneyim

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
İsik sensorunden kastin nedir tam anlayamadim kardesim?

Tamam guc tasarrufunu kapattim bi deneyim
merak etmeyin cok yakın zamanda guncelleme gelecek bu kırpısma sorunu gıderıldı guncellemede :) beklemede kalın az kaldı

Tranquilizer

Tranquilizer

Üye
Guc tasarrufuyla ilgisi yok bu problemin. Telefonu aldigimdan beri guc tasarruf moduna almadim.

herakleus

Üye
Ya bende güç tassaruf kapali video izlerken halen kirpma yapıyor son güncellemelerde yüklü bu arada

relaxion21

relaxion21

Üye
Güç tasarruf modunu kapatın yada ekran ışık seviyesini otomatikten çıkarın

crazzzydevil

Üye
    Konu Sahibi
Sorun devam ediyor guncelleme de yaptim otomatik parlakligi da kapattim guc tasarrufunu da kapattim. Ne yapmam gerek?

ismail1541

Üye
arkadaşlar discovery aldım 5 gün oldu şarj çok çabuk azalıyor sizlerde nasıl

fthakan

fthakan

Üye
şarz 1 günü rahat götürüyor

cihan83

cihan83

Üye
arkadaslar en kral androıd 2 gun gıder sarz olarak yogun kullanımda 1 gunu ben rahat rahat cıkarıyorum bu normaldır

by_enkaz

Üye
ayarlar - ekran - parlaklık- otomatik parlaklık ikonun da işaret varsa kaldırın..

serhatkara

serhatkara

Üye

Üst Alt