Gm Discovery Ekran

• 7 Ekim 2013
  • 7861 Okunma
  • 14 Cevap

1. Yaklasik 3 haftadir kullaniyorum ve yeni mi oldu bilmiyorum ama bisey dikkatimi cekti, ekran bi anda karariyor ve tekrar geliyor goruntu goz acip kapatmak gibi kisa surede gerceklesiyor bu o yuzden farketmesi zor biraz ama yeni aldigim icin de beni rahatsiz etti. Yok mu derdime bi care?

Yazan: crazzzydevil
    Buğra bunu beğendi.
  2. Işık sensörün açık mı?

Buğra bunu beğendi.
  3. Ayni sorun bende de var. Video izlerken oluyor. Baskalarinun da bu sorundan bahsettigini gormustum. Muhtemelen bu telefonun kronik sorunlarindan biri cozumu varmi bilmem.

Buğra bunu beğendi.
  4. Arkadaşlar sorun güç tasarruf modundan kaynaklanıyor güç tasarrufunu kapatın sorun kalmayacaktır :spr

ferhat_5382 bunu beğendi.
  5. İsik sensorunden kastin nedir tam anlayamadim kardesim?

Tamam guc tasarrufunu kapattim bi deneyim

Buğra bunu beğendi.
  6. merak etmeyin cok yakın zamanda guncelleme gelecek bu kırpısma sorunu gıderıldı guncellemede :) beklemede kalın az kaldı

7. Guc tasarrufuyla ilgisi yok bu problemin. Telefonu aldigimdan beri guc tasarruf moduna almadim.

8. Ya bende güç tassaruf kapali video izlerken halen kirpma yapıyor son güncellemelerde yüklü bu arada

9. Güç tasarruf modunu kapatın yada ekran ışık seviyesini otomatikten çıkarın

10. Sorun devam ediyor guncelleme de yaptim otomatik parlakligi da kapattim guc tasarrufunu da kapattim. Ne yapmam gerek?

11. arkadaşlar discovery aldım 5 gün oldu şarj çok çabuk azalıyor sizlerde nasıl

12. şarz 1 günü rahat götürüyor

13. arkadaslar en kral androıd 2 gun gıder sarz olarak yogun kullanımda 1 gunu ben rahat rahat cıkarıyorum bu normaldır

14. ayarlar - ekran - parlaklık- otomatik parlaklık ikonun da işaret varsa kaldırın..

15. Dostum yeni güncelleme de üst taraftaki seçeneklerde otomatik isim sensoru falan var kapat onu

Yüklüyor...
19/09/2018 - 06:12