Duyuruyu Kapat

GM Discovery CWM hatası

• 16 Temmuz 2017
  • 112 Okunma
  • 4 Cevap

0/5, 0 Oy
  1. Merhaba, Ben Hacı Nuri YANIK
    Telefonum General Mobile Discovery 1. Telefonumun android sürümü 4.2.1 olduğundan dolayı rom atmak istedim.
    cwm recovery'i telefonuma Flashfy programıyla flashladım daha sonra yeniden başlatıldı ve telefon bidaha açılmadı.
    Tam olarak telefonumun güç düğmesine basıyorum ve General Mobile yazısı geliyor 10-15 saniye sonra ekran kapanıyor ve tekrar geliyor.
    Ses açma tuşu + güç düğmesi kombinasyonu yaptığımda ise recovery mod gelmiyor. Ayrıca telefonumun şarj sorunu vardı ve tamir ettirdim tamirden sonra bilgisayara bağlayınca sadece şarj ediyor.
    Ne yapmam lazım lütfen yardım edin .
    Saygılarımla...

Yazan: hacinuri1
  2. cihazın android sistemini silip brick etmişsin anlaşılan

hacinuri1 bunu beğendi.
  3. pcye bağlayabilmen lazım bnu düzeltmek için sp flash tool ile stock rom tıp atarken de recovery kısmındaki dosyayı cwm imajı ile değiştirebilirsiniz:)

hacinuri1 bunu beğendi.
  4. Öncelikle teşekkürler,
    İşte sorunda bu telefonu bilgisayara bağlayamıyorum.
    Yorumunuz için teşekkürler. Galiba öyle oldu ne yapacağım bilmiyorum.
    Tamirciye götürdüm 30 TL ye yaparım dedi, telefonun şarj soketini yapan kişi.
    Ama durduk yere 30 TL vermek istemiyorum ilk önce ben yapabilirmiyim deneyeceğim yapamazsamda yeni bir telefon alıcağım.

5. Recovery mod açılmayacak şekilde brick olduğundan dolayı pc bağlantısı olmadan yapamazsınız:)

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...