Yardım Discovery Açılma Hatası (4GB - Dual Sim) - ACİLL YARDIMMM

Sponsorlu Bağlantılar

mosesun05

mosesun05

Üye
    Konu Sahibi
Discovery Açılma Hatası (4GB - Dual Sim) - ACİLL YARDIMMM
Merhabalar Musa ben,
Bende Discovery 4GB Dual Sim var. Geçen haftalarda telefona ciddi bir virüs bulaştı ve ben sıfırlama yaparak tüm verileri silmek istedim. Fakat sıfırladıktan sonra cihaz açılırken "Discovery" ekranında kaldı. Sonrasında Güç Tuşu + Ses Açma kombinasyonu ile telefona format attım fakat o zamanda açılış animasyonunu kare kare oynatarak telefonu açmaya çalışıp, animasyon bittikten sonra telefon epey bi bekleyip en sonunda "Sistem Yanıt Vermiyor" gibisinden bir hata verdi. Rom yüklemeye çalışıyorum ve bir kaç yerden kaynak olarak göstereceğim yerleden yardım aldım bir faydası olmadı. Mümkünse bu konuda bana yardımcı olabilir misin? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Kaynaklar:

• Beğen
Tepkiler: hacinuri1

byAndroid

byAndroid

Üye
Gm nin sitesinde orjinal kitkat dosyası var. Onu indirdikten sonra sp flashtool ile yeni yazılım yüklemeyi denedin mi?

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
mosesun05

mosesun05

Üye
    Konu Sahibi
Gm nin sitesinde orjinal kitkat dosyası var. Onu indirdikten sonra sp flashtool ile yeni yazılım yüklemeyi denedin mi?

Burdaki linkten indirmek istedim fakat link çalışmıyor.

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Onlar çalışmıyor ise illaki farklı yerlere yüklenmiş rom dosyaları vardır

• Beğen
mosesun05

mosesun05

Üye
    Konu Sahibi
İki farklı verdiğim siteden indirdim fakat pc bağlatısı kurduğumda yükleme yapmıyor

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Discovery drive ları yüklü mu pc de. Yoksa telefonu pc ye başladığın da hiç tepki almıyor musun

• Beğen

hacinuri1

Üye
Merhaba, byAndroid
Discovery drive ları yüklü mu pc de. Yoksa telefonu pc ye başladığın da hiç tepki almıyor musun

Ben bilgisayara bağladığımda hiçbir tepki almıyorum. Telefonumun daha önceden sarj sorunu vardı tamir ettirdikten sonra bilgisayara bağladığımda hiçbir tepki almıyorum.

byAndroid

byAndroid

Üye
Bilgim yok hocam artık

• Beğen

hacinuri1

Üye
Teşekkürler yanıt verdiğiniz için.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

Üst Alt