Yardım GM Discovery CWM hatası

Sponsorlu Bağlantılar

hacinuri1

Üye
    Konu Sahibi
GM Discovery CWM hatası
Merhaba, Ben Hacı Nuri YANIK
Telefonum General Mobile Discovery 1. Telefonumun android sürümü 4.2.1 olduğundan dolayı rom atmak istedim.
cwm recovery'i telefonuma Flashfy programıyla flashladım daha sonra yeniden başlatıldı ve telefon bidaha açılmadı.
Tam olarak telefonumun güç düğmesine basıyorum ve General Mobile yazısı geliyor 10-15 saniye sonra ekran kapanıyor ve tekrar geliyor.
Ses açma tuşu + güç düğmesi kombinasyonu yaptığımda ise recovery mod gelmiyor. Ayrıca telefonumun şarj sorunu vardı ve tamir ettirdim tamirden sonra bilgisayara bağlayınca sadece şarj ediyor.
Ne yapmam lazım lütfen yardım edin .
Saygılarımla...

By_Casparov

By_Casparov

Üye
cihazın android sistemini silip brick etmişsin anlaşılan

• Beğen
Tepkiler: hacinuri1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
pcye bağlayabilmen lazım bnu düzeltmek için sp flash tool ile stock rom tıp atarken de recovery kısmındaki dosyayı cwm imajı ile değiştirebilirsiniz:)

• Beğen
Tepkiler: hacinuri1

hacinuri1

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle teşekkürler,
pcye bağlayabilmen lazım bnu düzeltmek için sp flash tool ile stock rom tıp atarken de recovery kısmındaki dosyayı cwm imajı ile değiştirebilirsiniz:)
İşte sorunda bu telefonu bilgisayara bağlayamıyorum.
cihazın android sistemini silip brick etmişsin anlaşılan
Yorumunuz için teşekkürler. Galiba öyle oldu ne yapacağım bilmiyorum.
Tamirciye götürdüm 30 TL ye yaparım dedi, telefonun şarj soketini yapan kişi.
Ama durduk yere 30 TL vermek istemiyorum ilk önce ben yapabilirmiyim deneyeceğim yapamazsamda yeni bir telefon alıcağım.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Öncelikle teşekkürler,

İşte sorunda bu telefonu bilgisayara bağlayamıyorum.

Yorumunuz için teşekkürler. Galiba öyle oldu ne yapacağım bilmiyorum.
Tamirciye götürdüm 30 TL ye yaparım dedi, telefonun şarj soketini yapan kişi.
Ama durduk yere 30 TL vermek istemiyorum ilk önce ben yapabilirmiyim deneyeceğim yapamazsamda yeni bir telefon alıcağım.
Recovery mod açılmayacak şekilde brick olduğundan dolayı pc bağlantısı olmadan yapamazsınız:)

Üst Alt