Gm Discovery AIR (Gionee Elife s5.1) stock rom (ingilizce)

Sponsorlu Bağlantılar

frkndnmz

frkndnmz

Üye
    Konu Sahibi
Biri ilk çıkan halidir, diğeri ise ikinci güncellemeli olanıdır, benim de fikrim yok kardeş
T7200 mu t7610 lu bisemi yoksa bi farki yokmu
Ama ikisi de kurtarır telefonunu. Lakin sp flastoolun en son güncellemelisi ile kur romu.

• Beğen
Tepkiler: byhanifi25

byhanifi25

Üye
Tamam yapmaya calisacagim yaptigimda veya yapamafigimda detay veririm yine

byhanifi25

Üye
Tamam tsk ederim :)
Furkan baskan senin son verdigin linkle hallettim ama recovery bide en usttekini secmedim bi sorun olurmu ayrica cook tesekkur ederim

• Beğen
Tepkiler: frkndnmz
frkndnmz

frkndnmz

Üye
    Konu Sahibi
Tamam tsk ederim :)
Furkan baskan senin son verdigin linkle hallettim ama recovery bide en usttekini secmedim bi sorun olurmu ayrica cook tesekkur ederim
Kullanırken hiç bi sıkıntı yaşamazsın kardeş, ma recovery ile işin olacak olursa problem olabilir. Telefonu kurtarmana sevindim, rica ederim :)

byhanifi25

Üye
Valla recovery moduna giriyor iki tanede guncelleme yaptim hic bi sorun yok telefona turkce yapma programiyla turkcelestirdim sonra root ladım suan telefon eskisinden daha iyi :)

• Beğen
Tepkiler: frkndnmz
frkndnmz

frkndnmz

Üye
    Konu Sahibi
Valla recovery moduna giriyor iki tanede guncelleme yaptim hic bi sorun yok telefona turkce yapma programiyla turkcelestirdim sonra root ladım suan telefon eskisinden daha iyi :)
Sevindim kardeş güle güle kullan :)

• Beğen
Tepkiler: byhanifi25

byhanifi25

Üye
Sağol :)

intizam16

Üye
Beyler Birisi Şu Orjinal Romu Yedeklesin Allah Rızası İçin Ya Lütfen

saban19

Üye
ben Sp Flashtool aracılığı ile Dün Yedekledim birde başka telefona flashlaya bilsem süper olcak
birde bu discovery airler bataryasızmı flash alıyordu !!

• Beğen
Tepkiler: intizam16

intizam16

Üye
ben Sp Flashtool aracılığı ile Dün Yedekledim birde başka telefona flashlaya bilsem süper olcak
birde bu discovery airler bataryasızmı flash alıyordu !!

Kardeşim rica etsem yedekledigin orijinal yazılımı atarmisin allah rızası için ya telefonu saticam telefoncularda atmiyo lütfen be kardeşim ??

thekhene

Üye
Arkadaşlar Discoverey air için mükemmel bir rom hem de türkçe ve android 5.0.2 lollipop telefonu kullanmaktan zevk alacaksınız: İşte link:

semral777

Üye
Birisi allah rızası için şu orjinal romu yüklesin: -(

stulek

Üye
arkadaşlar Discovery air türkiye romu başka bir yerde paylaşıldı. linkini veriyorum

rar şifresi : cephackgsm.com

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: intizam16

intizam16

Üye

stulek

Üye
Kardeşim Rar Şifresi Nedir ??

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Birisi Türkçe rom yedeği alana kadar sorun yaşayanların gionee'nin stock rom'uyla idare etmesi gerekiyor. İngilizce kullanmayı sorun etmeyen arkadaşlar bu rom u kullanabilirler.
Link:

Driver sorunu yaşayanlar için:
Türkçeleştirmek için şu konuya bakınız: Discovery Air Türkçe Dil Programı Burda - MaxiCep

arkadaşlar Discovery air türkiye romu başka bir yerde paylaşıldı. linkini veriyorum

• Beğen
Tepkiler: frkndnmz ve intizam16

intizam16

Üye

Birazdan Yüklicem Olursa Allah Razı Olsun Kardeşim :)

kocaturk218emre

kocaturk218emre

Üye
Ben air'a custom rom yüklüyecektim ama error executing updater binary in zip hatası aldım yardım edermisin. recovery olarak twrp 2.8.5 yüklü

teknotelgsm

Üye
tşkler......

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
Arkadaslar bu rommu iyi yoksa general mobilenin stock romumu iyi

Üst Alt