Püf Noktası Global L920 Yazılım Numarası Bir Acayip????

Sponsorlu Bağlantılar

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
Global L920 Yazılım Numarası Bir Acayip????
arkadaşlar global l920 kullanıyorm. Amber nsu'ya ilk düştüğünde yükledim. O zaman baktığımda yazılım numarası şimdikiyle aynıydı. Yani; 3047.0000.1326.2001

amber oraya düştüğünde oradan denedim normal olarak güncelleme yok diyordu yazılım numarası aynı olduğu için. Bugun can sıkıntısından telefonu kurcalarken ekstralar+bilgi'ye girdim. Yazılım numarasının farklı olduğunu fark ettim. Şuan ekstralar+bilgi kısmında görünen yazılım numarası:

3047.0000.1326.10144

olması gereken buysa kusuruma bakmayın. Pek takip etmiyorum böyle şeyleri sadece fark ettiğim ve amber yazılım numarasıyla farklı olduğu için yazıyorum.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
arkadaşlar global l920 kullanıyorm. Amber nsu'ya ilk düştüğünde yükledim. O zaman baktığımda yazılım numarası şimdikiyle aynıydı. Yani; 3047.0000.1326.2001

amber oraya düştüğünde oradan denedim normal olarak güncelleme yok diyordu yazılım numarası aynı olduğu için. Bugun can sıkıntısından telefonu kurcalarken ekstralar+bilgi'ye girdim. Yazılım numarasının farklı olduğunu fark ettim. Şuan ekstralar+bilgi kısmında görünen yazılım numarası:

3047.0000.1326.10144

olması gereken buysa kusuruma bakmayın. Pek takip etmiyorum böyle şeyleri sadece fark ettiğim ve amber yazılım numarasıyla farklı olduğu için yazıyorum.
bende de global L920 var onun tam olarak ne oldugu bilmiyorum ancak hakkında kısmında amber sürümü öğrene bilirsin şimdi bende kontrol ettim ekstra bilgide senin yazdığın gibi çıkıyor sorun yok yani normal

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler

PureFood

PureFood

Üye
oraya bakma arkadaşım hakkında bölümünde ''ürün yazılımı düzeltme numarası'' var. oraya bak. dediğin durum bende de aynı. problem etme.

respection123

Üye
O herkeste var. Sonu değşik olabilir.ürün düzeltme no ya bak.

Üst Alt