Haber Glee= Nokia Lumia 525

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Glee= Nokia Lumia 525

Nokia'nın son donemde Windows Phone akıllı telefon serisi Lumia ailesini genişletme çabaları sürerken bu çalışmalar da birer birer sızdırılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde evleaks tarafından kod adı sızdırılan GLEE şimdi de model adıyla karşımızda. LUMİA 525 model adını alan cihaz adından da anlaşılacağı üzere alt seviye olacak ve muhtemelen Lumia520'nin daha büyük ekranlı versiyonu olacak.

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve m542tf

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Tam ben açmak üzereydim konuyu... :dry:
2 dk laga girsen ne var sanki, hemen fiberi tamir ettirmişsin...:lac:

• Beğen
Tepkiler: pirenuri, PureFood ve m542tf
katil_197

katil_197

Üye
:rica:

Heimdalll

Heimdalll

Üye
işe bak ya 750 tl ye 620 aldık 3.8 inç ekranlı adamlar 800 tl ye 4.7 inç ekranlı 625 i çıkardı aynısını 520 ye yapıyolar.sanki 620 4.7 inç olup 800 tl olsaydı 50 tl vermeyecekmiydik, ekranı büyütüp aynı telefonu çıkarıyolar bide 50 tl farkla kafamı taşlara vuruyorum :vur

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler.

Bay H

Bay H

Üye

Lumia 525 çift çekirdekli 480x800 ekran çözünürlüğü ve adreno 305 gpu ile gelecek.

Son düzenleme:
BelaMonte

BelaMonte

Üye
işe bak ya 750 tl ye 620 aldık 3.8 inç ekranlı adamlar 800 tl ye 4.7 inç ekranlı 625 i çıkardı aynısını 520 ye yapıyolar.sanki 620 4.7 inç olup 800 tl olsaydı 50 tl vermeyecekmiydik, ekranı büyütüp aynı telefonu çıkarıyolar bide 50 tl farkla kafamı taşlara vuruyorum :vur
ne desem bilemedim nasıl bir şans bu

Heimdalll

Heimdalll

Üye
bu arada song arc oyunu ne zaman gelir bilgisi olan?

Üst Alt