Uygulama Gittiğim yolları kaydedecek program arıyorum ?

Sponsorlu Bağlantılar

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Gittiğim yolları kaydedecek program arıyorum ?
Araba ile kendi seçtigim A noktasından gittigim B noktasındaki yolu kaydedip bunuda navigasyonda açacak bir uygulama arıyorum.

Çok soran olmuş ama net cevaplar verılmemiş varmı bıldıgınız bır uygulama.

Google navıgasyonda böyle bir yöntem varmı dırek kullanalım böyle birşey hatırlıyorumda.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Senin İstediğin Rotadan Hiç Denk Geldim.Hani Şu Spor Programlarını Filan Kullan Diyeceğimde Onlarda Gittiğin Yerleri Kaydediyor Sadece Dönüşte Baka Baka Dönmen Gerek :D

ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
Araba ile kendi seçtigim A noktasından gittigim B noktasındaki yolu kaydedip bunuda navigasyonda açacak bir uygulama arıyorum.

Çok soran olmuş ama net cevaplar verılmemiş varmı bıldıgınız bır uygulama.

Google navıgasyonda böyle bir yöntem varmı dırek kullanalım böyle birşey hatırlıyorumda.
Google navigasyonda gitmek istediğin 2 yeri seçebiliyorsun. normalde başlangıç "Konumunuz" olarak geliyor ama sen değiştirebilirsin ve kaydedebilirsin
ayrıca durak ekle seçeneği ile çok değişik rotalar oluşturabilirsin
birde (yeni güncellemeye göre) kayıtlar -> zaman çizelgesi ile daha önce gittiğiniz rotaları görebiliyorsunuz (normalde kaydetmeseniz bile)

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
G-Peak programı aradığın. Üstüne tanımam. @fatikngage yapımı olup halen geliştirilmeye devam edilmektedir. Program gittiği rotayı hız yükselti vb verileri de ekleyerek. Json formatında kaydediyor. Sobrasında görüntülemek mümkün .

Kısa süreliğine google playde yok amma size bir güzellik yaparak buradan payalaşacağım.

Uygulama ilk başta karışık gelecek ama tanıtım konusu zaten mevcut detayları aklına takılanları oradan sorabilirsin.

Ekli dosyalar

Üst Alt