Gevey TurboSim ile iPhone 4 Unlock

Sponsorlu Bağlantılar

nivri

Üye
merhaba ben de telefonumu amerikadan getirtim versiyonu 4.1 (8B117) gevey ile kullanmaya başladım.hala kullanıyor musunuz bilmiyorum ama okuduğuma göre memnınsunuz galiba.bi kaç sorum olacak yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim çok bilgim yok çünkü bu konuda ve aktif olarak kullanamıyorum telefon özelliklerini
-versiyonunu yükseltebiliyor muyuz ya da ileri tarih için böle bi uygulama çıkacak mı biliyor musunuz yani geveyden kurtulma şansımız varmı?:))
-jail break kullanabiliyor musunuz?
-yurt dışına çıkınca kullanımda sorun oluyor mu acaba?
şimdiden teşekkür ediyorum
İyi günler diliyorum

Arkadaşlar Gevey Sim bugün elime geçti. Taktım ve çalıştırdım. Telefon amerikadan alınma unlock iphone' du. Şu anda sorunsuz şekilde kullanabilirim. Telefonum Iphone 4 IOS 4.2

.1 versiyon ve baseband 03.10.01 sorunsuz şekilde Turkcell hat ile kullanabiliyorum şu anda. Gevey çalışıyor bilginiz olsun...

sunvet

Üye
Selamlar,Benimde ABD'den gelen iphone 4 telefonumda AT&T unlock sorunum vardı.Demir iletişimden sorunu çözdüm,hemde geveye gerek kalmadan.Normalde 6 gün sürebilir deniyordu ama 24 saat içinde hallettiler.Özellikle ahmet bey çok ilgilendi ve defalarca aramalarıma sabırla yanıt verdi ve beni yönlendirdi.şu anda telefonum açık ve rahat görüşmelerimi yapıyorum.Herkese tavsiye ederim.

Üst Alt