Gevey iphone ne oluyor ?

• 28 Mart 2013
  • 826 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Forumda birisiyle benim s3ü 4s le takas edeceğim fakat gevey varmış...

Yazan: avcitalip
  2. benim cihazada gevey li gevey sadece kilit açar baseband ları aşar yani demek istediğim cihaz yurtdışından alınma ve kontratlı sim kilitli eğer cihaz sürümü İOS 6.0 veya üstü ise alın yanlız güncelleme yapınca telefon kilitlenir gevey almanız gerekir dediğim gibi ios6.0 veya üzeri ise güncellemesenzde olur bence S3 ten bayağı hızlı

3. Version u guncelleyememek sıkıntı benim için :evet:

4. evet benim içinde sıkıntı siz alın ama eğer ios 6 ve üstü ise geveyide versin yanında

5. Gevey her sürümde sorun çıkartıyor.IOS 6 var ise 6.0 da sabit kalman gerekir.7.0 çıkınca yeni gevey alıp kullanırsın artık.Fiyatıda 70 tl gibi birşey

6. evet 6.0 kal benim gibi 7 çıkınca geçeriz yeni geveyle :)

7. Gevey li iphone bulaşma pişman olursun çok sorun yapıyor..

8. Henüz bir sorunla karşılaşmadım,6.0.1 ios sürümüm ,gayetde memnunum ,T-Mobile UK Operatörünü bi bulabilsem uygun fiyata simfree yapan,açtırırım ,geveyide kullanmam olur biter ,sorun olarak sen güncellemeden bahsediyorsun galiba ?

9. Benim iphonede sım klitliydı 100 tl açtırdım

10. kardeşimin arkadaşında var 4s ve ekranı çizildiği için koruyucu takmak zorunda kalmış ve ekran çok mat duruyor çoğu kişi 4s e takmış zaten mat ekran koruyucu o yüzden benim pek hoşuma gitmedi ve eğer senin s3 mağaadan garantili ise alma derim rahatlıkla sağlam orjinal ithalat alırsın bir 4s takasla

11. yurtdışı s3 benim cihaz :evet: zaten vazgeçtim :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 20:17