Gevey iphone ne oluyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Gevey iphone ne oluyor ?
Forumda birisiyle benim s3ü 4s le takas edeceğim fakat gevey varmış...

-Fight-

-Fight-

Üye
benim cihazada gevey li gevey sadece kilit açar baseband ları aşar yani demek istediğim cihaz yurtdışından alınma ve kontratlı sim kilitli eğer cihaz sürümü İOS 6.0 veya üstü ise alın yanlız güncelleme yapınca telefon kilitlenir gevey almanız gerekir dediğim gibi ios6.0 veya üzeri ise güncellemesenzde olur bence S3 ten bayağı hızlı

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
benim cihazada gevey li gevey sadece kilit açar baseband ları aşar yani demek istediğim cihaz yurtdışından alınma ve kontratlı sim kilitli eğer cihaz sürümü İOS 6.0 veya üstü ise alın yanlız güncelleme yapınca telefon kilitlenir gevey almanız gerekir dediğim gibi ios6.0 veya üzeri ise güncellemesenzde olur bence S3 ten bayağı hızlı

Version u guncelleyememek sıkıntı benim için :evet:

-Fight-

-Fight-

Üye
evet benim içinde sıkıntı siz alın ama eğer ios 6 ve üstü ise geveyide versin yanında

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Gevey her sürümde sorun çıkartıyor.IOS 6 var ise 6.0 da sabit kalman gerekir.7.0 çıkınca yeni gevey alıp kullanırsın artık.Fiyatıda 70 tl gibi birşey

-Fight-

-Fight-

Üye
evet 6.0 kal benim gibi 7 çıkınca geçeriz yeni geveyle :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Gevey li iphone bulaşma pişman olursun çok sorun yapıyor..

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Gevey li iphone bulaşma pişman olursun çok sorun yapıyor..
Henüz bir sorunla karşılaşmadım,6.0.1 ios sürümüm ,gayetde memnunum ,T-Mobile UK Operatörünü bi bulabilsem uygun fiyata simfree yapan,açtırırım ,geveyide kullanmam olur biter ,sorun olarak sen güncellemeden bahsediyorsun galiba ?

phasan

phasan

Üye

Henüz bir sorunla karşılaşmadım,6.0.1 ios sürümüm ,gayetde memnunum ,T-Mobile UK Operatörünü bi bulabilsem uygun fiyata simfree yapan,açtırırım ,geveyide kullanmam olur biter ,sorun olarak sen güncellemeden bahsediyorsun galiba ?
Benim iphonede sım klitliydı 100 tl açtırdım

blacktalon

blacktalon

Üye
kardeşimin arkadaşında var 4s ve ekranı çizildiği için koruyucu takmak zorunda kalmış ve ekran çok mat duruyor çoğu kişi 4s e takmış zaten mat ekran koruyucu o yüzden benim pek hoşuma gitmedi ve eğer senin s3 mağaadan garantili ise alma derim rahatlıkla sağlam orjinal ithalat alırsın bir 4s takasla

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
kardeşimin arkadaşında var 4s ve ekranı çizildiği için koruyucu takmak zorunda kalmış ve ekran çok mat duruyor çoğu kişi 4s e takmış zaten mat ekran koruyucu o yüzden benim pek hoşuma gitmedi ve eğer senin s3 mağaadan garantili ise alma derim rahatlıkla sağlam orjinal ithalat alırsın bir 4s takasla

yurtdışı s3 benim cihaz :evet: zaten vazgeçtim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt