Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları Bölümündeki Mesaj Artışı Durduruldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yasminozz

Yasminozz

Üye
Acaba bu iki bölüm için olan kural geçmişe etkili uygulansaydı forumumuzda üyeler arası eşitlik sağlanarak daha adil bir çözüme ulaşılabilir miydi?.. Yani şu ana kadar bu iki bölüme mesaj atarak kazanılmış mesaj sayıları toplam mesajlardan düşülseydi...
Bir fikir... Aklıma geldi sadece...

evet yapılabiliyosa yapılsa ii olur...çünkü ben gerçekten merak ediyorum durumumu...uzun bi aradan sonra döndüğümden beri siteye genelde oyun ve gereksiz bölümde takılıyorum ama eskiden baya bi katılırdım her konuya diye düşünüyorum...işte öyle bi ayrım yapılırsa bu düşüncemde yanılıp yanılmadığımı da görürüm bari.. :) :) :)

YsF_90

YsF_90

Üye
güzel bir uygulama olmuş. bütün maxicep ailesine yeni kurallar hayırlı olsun.

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Acaba bu iki bölüm için olan kural geçmişe etkili uygulansaydı forumumuzda üyeler arası eşitlik sağlanarak daha adil bir çözüme ulaşılabilir miydi?.. Yani şu ana kadar bu iki bölüme mesaj atarak kazanılmış mesaj sayıları toplam mesajlardan düşülseydi...
Bir fikir... Aklıma geldi sadece...

Zaten o şekilde, her gece mesaj sayıları tekrar sayılıyor dolayısı ile şu an o bölüme ait konu ve mesaj sayıları düzelmiş olmalı.

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Zaten o şekilde, her gece mesaj sayıları tekrar sayılıyor dolayısı ile şu an o bölüme ait konu ve mesaj sayıları düzelmiş olmalı.
Çok güzel olmuş :oke:
2 sene önce söylediğim de yapılsaydı daha da güzel olurdu :naughty:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici

Benim kasettiğim; sitenin kurulduğu günden bugüne, o iki bölüme mesaj atarak kazanılmış mesaj sayılarının silinmesi!..Böylece bugün giren üye ile 3 sene önce giren üye arasında eşitlik sağlanır... Tabii bu imkansıza yakın fikir gerçekleştirilebiliyor ise :)

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Benim kasettiğim; sitenin kurulduğu günden bugüne, o iki bölüme mesaj atarak kazanılmış mesaj sayılarının silinmesi!..Böylece bugün giren üye ile 3 sene önce giren üye arasında eşitlik sağlanır... Tabii bu imkansıza yakın fikir gerçekleştirilebiliyor ise :)
Zaten dediğin şekilde oldu. Birçok mesaj ve konu silindi. Ozan'ın konu sayısı 1900'lerdeydi benim konu sayım 1600'lerdeydi. Ve bu güzel uygulamayla şuanki hale geldi.

KAFKAS KARTALI

Üye
ÇOK DOĞRU BİR KARAR.
böylesi herkes için daha iyi olur belkide.

schumici

schumici

Üye
bu düşünceyi çok takdir ettim. çünkü habire oralara takılınıyo. bu belkide biraz daha yararlı paylaşım yapmaya iter forumumuza hayırlı olsun:oke:

yasirarslan

yasirarslan

Üye
hayırlı olsun

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Dediğin gibi oldu zaten yaklaşık benden 600 civarı konu ve 300 e yakın mesaj sayısı düştü sanırım

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Yasminozz

Yasminozz

Üye
benden bişi düşmemiş...ya sıra bana gelmedi ya da gerçekten yararlı işler yapmışım vaayy bee... :D :D

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Konu Dışı bölümü hala sayılıyor ... :deal:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...