Gerçek Counter Strike v1.6 Mobile Android (Çıktı)

Sponsorlu Bağlantılar

underfire

Üye
yandex bi üyelik açın hiç uraşmayın bi nevi üye olmanızı istiyo

xmustx

xmustx

Üye
Bu arada cs oyun sesleri müzikçalarda görünüyor ve bazıları bozuk hatası veriyor.oyunun oynanamama sebebi bu dosyalar olabilir..

underfire

Üye
ama cs veya hilf life da serverlar çıkmıyor bomboş nedeni nedir

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Yandex linkinden sorunsuz indirdim hocam mobilden chrome kullanıyorsanız reklamı geç diyince yeni sekmede reklam açıyor o sekmeyi kapatın sonra önceki sayfaya dönün sizi otomatik yandex e yönlendirecek

Neyse Pc'den Denicem Teşekkürler :)

SHS

SHS

Üye
Linkler değiştirildi. Reklamlılar yasak

H0lligan

Üye
:tşk:

underfire

Üye
server hadi gelmiyo bari bot atansada öle oynansa

serdar_gs

serdar_gs

Üye
1 saattir falan deniyorum ne kantırda ne halflifede bi tane bile server gelmedi acaba oyunda hiç server mi yok şuan yoksa bizde mi sorun var

AHKE

AHKE

Üye
1 saattir falan deniyorum ne kantırda ne halflifede bi tane bile server gelmedi acaba oyunda hiç server mi yok şuan yoksa bizde mi sorun var
Bende sadece half life gözüküyor counter gözükmüyor sen nasıl geçtin counter a

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bende sadece half life gözüküyor counter gözükmüyor sen nasıl geçtin counter a
xash klasöründen çıkan iki apk yıda kurduysan ikisininde simgesi menüye gelir csdm launcher gibi bir ismi var

• Beğen
Tepkiler: AHKE
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Bu arada cs oyun sesleri müzikçalarda görünüyor ve bazıları bozuk hatası veriyor.oyunun oynanamama sebebi bu dosyalar olabilir..
Galeri ve müziklerde oyun dosyaları bulunanlar ".nomedia" dosyası oluşturup xash klasörüne atsın.

Silinen Üye 2405226

Kapalı Hesap
CSDM Launcher'ı açıp Launch DSM'e tıklayınca uygulama durdu diyip atıyor ve half-life apk da ise uygulama yuklenemedi hatasi cikiyor.Yardim lutfen.

general4242

general4242

Üye
Cs ye giriyom lan dan veya internetten oda kuruyorum oyundan atiyor. Tel lg g3

-uninvited

-uninvited

Üye
Counter Strike'da oyuna girince menüde "new game" ve "load game" görünmüyor bunun sebebi nedir ?

Son düzenleme:
-uninvited

-uninvited

Üye
CS Launcher ve Half-Life Launcher uygulamalarının türkçe apk dosyaları

CS Başlatıcı
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Half-Life Başlatıcı
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Not: Yanlızca Xash3D uygulamasının kontrol ayarları menü panelindeki metinler çevirilememiştir.

Son düzenleme:

Üst Alt