Gerçek Counter Strike v1.6 Mobile Android (Çıktı)

Sponsorlu Bağlantılar

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Gerçek Counter Strike v1.6 Mobile Android (Çıktı)

Alıntıdır : Sdlash3d adındaki geliştirici ekip tarafından mobile taşınan oyun, isim haklarının Valve Corporationtarafından alınması yüzünden Play’e eklenemeyecek fakat şu an APK olarak indirilebilir durumda.

Oyunu özellikle tanıtmamıza zaten gerek yok, bir tek şunu söylesek yeterli: Valve yapsaydı ancak bu kadar olurdu. PC platformunda nasıl oynuyorsanız aynı şekilde mobilde de oynayabileceğiniz Counter Strike’ın kontrolü ise biraz sıkıntılı, daha doğrusu zor. Diyorsanız ki ‘ben bunu birkaç günde yer, yutarım. ne zoru?’, o zaman diyecek bir şey yok.
Oyun, Half-Life motoru üzerinden çalıştığı için CS ile birlikte Half-Life’ın da APK’sı kuruluyor. (indirme linkinde her iki oyun zip dosyasın da bulacaksınız) CS gibi ilerlemeli oyun olan Half-Life’ı da dilerseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak mobil cihazınıza kurabilirsiniz. Ayrıca şu bilgiyi de verelim: Oyunu hem yerel ağda hem de internetten multiplayer modunda oynayabiliyorsunuz.

Galeri ve müzik çalarda, cs ve half ile ilgili fotoğraf ve ses bulunuyorsa, arkadaşın dediği gibi işlemi yapmanız gerekiyor. Çözüm için arkadaşa teşekkür ederim
-Empat-' Alıntı:
Galeri ve müziklerde oyun dosyaları bulunanlar ".nomedia" dosyası oluşturup xash klasörüne atsın.

Türkçe apkler için Teşekkür ederim
2 apk'nın da türkçeleştirilmiş hali.
CS Başlatıcı
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Half-Life Başlatıcı
Not: Yanlızca Xash3D uygulaması'nın kontrol ayarları menü panelindeki metinler çevirilememiştir. Eksik yerleri tamamlamak isteyen varsa indirip çeviriye katkıda bulunabilir.

Uploadlar bana aittir
Kurulum: xash klasörünü olduğu telefon yada tablet hafızasına atın ve her iki apkyide yükleyin, iyi oyunlar dilerim

Kurulum ve oyun içi video
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ByEmre221, -uninvited ve H0lligan

AktivasyoneL

Üye
Demeyen var mı

kralberk13

kralberk13

Üye
dosya indirme limiti aşılmış sadece yandex diske kaydedebilinir durumda başka şeylerede upload edermizin zippy share felan
indiriyorum denicem
zip olarakmı atcaz komple anlamadımki ben 2 apk yi çıkartıp attım

Metin137

Metin137

Üye
2 akpyi kurup xash klasörünüde telefon hafızasına at

kralberk13

kralberk13

Üye
kardeş oyun vieosu çekip at bakalım nasıl

SHS

SHS

Üye
Teşekkürler

MaxipmaN

Üye
obbye atıyoruz değil mi?

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Yeni link eklenmiştir

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
obbye atıyoruz değil mi?
Hayır, SD kartın veya telefonun ana dizinine, xash klasörünü olduğu gibi atın. Ben oyunu açtım yalnız dokunmatik işlemiyor hiçbir tuşa basamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

AktivasyoneL

Üye
Yine limit var

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Google drive upload ediyorum az sabredin
Google drive linki eklenmiştir

xmustx

xmustx

Üye
Kopyalıyorum bakalım ;)

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Kurulum ve oyun video upload edilip ilk mesaja eklenmiştir :D iyi oyunlar

Son düzenleme:
xmustx

xmustx

Üye
Cs kapanıyor.ama half life yürüyor.neyse zamanla herşey yoluna girer diye düşünüyorum.teşekkür ederim

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Cs kapanıyor.ama half life yürüyor.neyse zamanla herşey yoluna girer diye düşünüyorum.teşekkür ederim
Onu bende çözemedim, ileride güncelleme çıkarsa eklerim burayada :D ama sadece half life online için bile indirilir :D

omerboz54

omerboz54

Üye
Botları nasıl ayarladın anlatsana

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Arkadaşlar bot atabiliyormuyuz CS de :D

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Arkadaşlar Başka Linkler Ekleyin Allah Aşkına Reklam Atıp Duruyor

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Arkadaşlar Başka Linkler Ekleyin Allah Aşkına Reklam Atıp Duruyor

Yandex linkinden sorunsuz indirdim hocam mobilden chrome kullanıyorsanız reklamı geç diyince yeni sekmede reklam açıyor o sekmeyi kapatın sonra önceki sayfaya dönün sizi otomatik yandex e yönlendirecek

Üst Alt