Gerçek bir olay

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
Gerçek bir olay
Sene 2001 Türk muhabir İtalya'nın İnter takımında top koşturan Christian Vieri ile bir roportaj yapmakta. O zaman GALATASARAY'ın en civcivli zamanları; UEFA süper kupa ve diğer şampiyonluklar falan... İtalyan takımlarıda nasiplerini alıyorlar tabii bu arada... Muhabir: Türkiye'den Fenerbahçe'yi tanıyor musun? Vieri: Hayır... GALATASARAY'da mı oynuyor?

Konu başlıklarında lütfen büyük harf kullanmayınız.

Forumlarımızda ise (gerekmedikçe) büyük harf kullanmamaya özen gösteriniz.

İbo Bey

Üye
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tanımayabilirde!!! Şimdi nereden ne alaka çıktı bu anlayamadım????

antifener_460

Üye
beyler çekememezlik yapmayalım yine gs mizin number one olduu otaya çıktı tabi adamın tanımaması doğal

Quattro

Quattro

Üye
Originally posted by yuubi@May 11 2005, 12:24 AM
Sene 2001 Türk muhabir İtalya'nın İnter takımında top koşturan Christian Vieri ile bir roportaj yapmakta. O zaman GALATASARAY'ın en civcivli zamanları; UEFA süper kupa ve diğer şampiyonluklar falan... İtalyan takımlarıda nasiplerini alıyorlar tabii bu arada... Muhabir: Türkiye'den Fenerbahçe'yi tanıyor musun? Vieri: Hayır... GALATASARAY'da mı oynuyor?
[post=51980]Quoted post[/post]​

Arkadaşım sen bunun kanıtını getirirsen eywallah derim.Ama yok vieri şöyle dedi böyle dedi..Geçin bunları o zaman bende kafadan gese hakkında bi ton yalan yanlış şey yazarım yanlışmıyım?.Kanıt getir eywallah.....

nuisance

Üye
kanıt !

Quattro

Quattro

Üye
Yoksa herkez kafasına göre bi ton yalan yanlış şey yazar haksızmıyım...

Lütfen eğer yazdığımız birşey hakkında fazla bilgi sahibi değilsek laf olsun diye topic açamayalım. :angry:

ilker

Üye
YAAAAAAAAA hala konuşmaya utanmıyosunuz bi de kanıt istiyosunuz zaten febelilerde adet haline geldi KANIT şike yapıyolar kanıt öööle yapıyolar KANIT yok vieri ööle dedi KANIT bu nedir kardeşim gene ceza alacağım şeyler yazacaktım ama ağzımı tutuyom ve aklıma gelen en ii şeyleri yazıom fenerin bütün tarihi kara leke ama o KANIT denen şey çok saçma

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Konuşmaktan neden utanacakmışız!!!!

5-1 YENİLDİK TAMAM AMA SİZ HALA 6-0 DAN SONRA KONUŞABİLİYORSANIZ BİZ HAYLİ HAYLİ KONUŞURUZ!!!

Quattro

Quattro

Üye
Originally posted by ilker@May 11 2005, 11:53 PM
YAAAAAAAAA hala konuşmaya utanmıyosunuz bi de kanıt istiyosunuz zaten febelilerde adet haline geldi KANIT şike yapıyolar kanıt öööle yapıyolar KANIT yok vieri ööle dedi KANIT bu nedir kardeşim gene ceza alacağım şeyler yazacaktım ama ağzımı tutuyom ve aklıma gelen en ii şeyleri yazıom fenerin bütün tarihi kara leke ama o KANIT denen şey çok saçma
[post=52794]Quoted post[/post]​

Ne demek ağzını tutyorum arkadaşım saygılı ol ortamı germeye çalışma... :angry:

MiCoX

Üye
:D

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
dostlar lütfen gerilmeyelim bu anlattığım olay hakikaten o yıllarda olmuş olan bir olay inanmayanlar eğer kanıt istiyorsanız dünkü maç sanıyorum en iyi kanıt olacaktır son zamanlarda izlediğim en güzel ve zevkli maçtı GALATASARAY'lıların şüphesi olmasın bu zevki 2 hafta sonra tekrar yaşayacağız :artı: 2 hafta sonraki maçtada kalemizde PANCU olacakmış öyle bir söylenti var yani birde adamın ismi KADIKÖY PANTERİ'ne çıkmış unutmayalım Fenerbahçe'liler :haha: SAYGILAR ;;)

cosmokramer

Üye
kanıta gerek yok bence, bu tarz olaylar her zaman her yerde oluyor,
anelka'nın geldiği gün Türkiye hakkında ne bildiği sorulduğunda İstanbul ve Galatasaray'ı tanıyorum dedi, tercüman Galatasaray kısmını çeviremedi, hatırlarsınız..
sonra 23 nisanda gelen şu 11 yaşında M.united'i Barca'yı peşinde koşturan arjantinli ufaklığada ntv'de Türkiye hakkında ne bildiği soruldu ve cevap; Galatasaray, Hasan Şaş....

başka söze gerek yok....
bunlar artık normal....
ayrıca fb yi hatırlamamalarına sevinmelisiniz, çünkü fb yi ancak CL'de "0" puan çeken iki takımdan biri olarak hatırlayabilirler:)

seriFBurak

seriFBurak

Üye
eeee....sonuc???bu seklde fener e laf sokmayamı calsıonz! yane 6-0 ı gecmiş sayan zihniyetlere bunlarnda gecmiş oldugunu hatrlatrm!unutmayn dun de gecmiştr!

cosmokramer

Üye
al sana güncel bir olay, dijiturk de verdi, Avrupa da olduğu gibi Arap dünyası da atbiiki Galatasaray'ı tanıyor;
Maçtan önce CNN Türk'e El-cezire ankara muhabiri çıktı. El-cezire muhabirine sorulan soru:

- Arap dünyası bu maçta hangi takımı tutuyor??
- Arap dünyasında GALATASARAY tanınıyor ve çoğu GALATASARY'ı tutuyor. febeyi bilen çok az...

Herşey çok açık... Helal olsun Arapları da sevindirdik..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by yuubi@May 12 2005, 02:07 AM
dostlar lütfen gerilmeyelim bu anlattığım olay hakikaten o yıllarda olmuş olan bir olay inanmayanlar eğer kanıt istiyorsanız dünkü maç sanıyorum en iyi kanıt olacaktır son zamanlarda izlediğim en güzel ve zevkli maçtı GALATASARAY'lıların şüphesi olmasın bu zevki 2 hafta sonra tekrar yaşayacağız :artı: 2 hafta sonraki maçtada kalemizde PANCU olacakmış öyle bir söylenti var yani birde adamın ismi KADIKÖY PANTERİ'ne çıkmış unutmayalım Fenerbahçe'liler :haha: SAYGILAR ;;)
[post=52843]Quoted post[/post]​

Dünkü maç ile bunun ne alakası vardır??? Vieri ve Türkiye Kupası ..

Boş bir konu gibime geliyor... İlk atılan mesaj... Kanıt diyorum dünkü maçı söylüyorsun ben orada vieriyi göremedim!!! :nono:

DefectoR

Originally posted by van_hoijdonk@May 11 2005, 05:35 PM
Tanımayabilirde!!! Şimdi nereden ne alaka çıktı bu anlayamadım????
[post=52385]Quoted post[/post]​
Kuyruk acısı dedim ya :huhu:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...