Gerçeğin En İyi Yorumu İstanbul'da!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dafny

Dafny

Üye
    Konu Sahibi
Gerçeğin En İyi Yorumu İstanbul'da!
National Geographic dergisinin usta fotoğrafçılarından Steve McCurry'nin, üretilen son Kodachrome filmiyle çektiği fotoğraflar, İstanbul Modern'de izlenime sunuldu.

1984 yılında çektiği Afgan Kızı fotoğrafıyla bütün dünyada tanınan fotoğraf sanatçısı Steve McCurry, Kodak tarafından son kez üretilen Kodachrome 64 filmiyle dünyanın farklı şehirlerini dolaştı ve fotoğraflar çekti.

Afganistan'dan New York'a oradan da Hindistan'a uzanan yolculuğunda bir dönemin kapanışına tanıklık eden ve fotoğraflarıyla bu yolculuğu kutsayan usta fotoğrafçı, bu yolculuğundan en güzel karelerle 3 Ağustos - 4 Eylül tarihleri arasında İstanbul Modern'de olacak.

• Beğen
Tepkiler: " Tehlike "

futbol123

futbol123

Üye
çok yazık çok fakirler Zengin ülkelerin durumu iyi olmayan ülkelere yardım etmesi lazım

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
:(:(

caglet

caglet

Üye
çok yazık çok fakirler Zengin ülkelerin durumu iyi olmayan ülkelere yardım etmesi lazım
Haklısın ama dünyada tüm dertler bitti bitek fakirlik mi kaldı ? demek istediğim herkes birbirine yardım eder destek verirse sonra fakir ülkeleri geliştirip kendileriyle aynı hale getirirse... kim kötü güç olacak demi kim dünyaya hakim olacak.. onlar öyle düşünüyorlar... Öte yandan benim kazandığımla niye başkası doysun diye düşünenlerde vardır tabi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt