General Mobile G777 (vb.) Bilgi Paylaşım Alanı !

Sponsorlu Bağlantılar

lionelmusti

Üye
slm bende de g777 var gözlüğü laptopa nasıl bağlıcam kulaklık girişi laptopta kalın gözlük çıkışı ince,jak dönüştürücü mü almalıyım?

oojjii

Üye
    Konu Sahibi
Vay be ta ne zaman açmıştım konu hala işlev görüyor :D

Arkadaş 3/1 'i fln demiş oyunların. Telefonun işlemcisinin yettiği bütün oyunları çalıştırıyor. Ha %100 çalışan bir liste için tek tek denemek zorundasınız. Onun dışında telefon java desteklediği ve ekran boyutları o olduğu için. Aranması gereken oyun tipi odur. Gözlüğü laptopa bağlamadım hiç bağlayan arkadaşlar cevaplasın. Ama sanırım şarza ihtiyacı yoktu. Bu arada ben telefon değiştirdim Nokia E75 aldım. Son derece memnunum. Ancak önümüzdeki ay çıkacak olan Samsun Epic 4g yi bekliyorum. Mükemmel bir telefona benziyor. Saygılarımla :)

evrem_melek24

Üye
benim telefonum açılmıyor.yüzde dilimi doluyor sonra kapanıyor ve sinyal ışığı 2 saniye aralıkla yanıp sönüyor. ve hiç bir tepki vermiyor yarıdımlarınızı bekliyorum.

GocebeKral

Üye
ya benim telefonla birlikte gelen kulaklık kopmuştu sonra ben Ankara general mobile bayiinden yeni bir model kulaklık aldım ama şimdide telefonun dişi jackında sorun var sanırım kulaklığı görmüyor :( kulaklıktan ses geliyor ama hoparlördende ses gelmeye devam ediyor :( bu sorunu nasıl çözebilirim.

GM nin sitesinden phone suite ve usb driver dosyalarını çektim ama program çince ve format atamıyorum bu telefonla nasıl başedicem ben :(

intifada-AGD

Üye
BENDE General Mobile Q100 ..bir kaç prgram kurmak istiyorum ama aradım taradım bulamadım..bir kaç araba yarışı-msn -eğer oluyorda word vs gibi officeler vs vs .... ??

KuSurSuz^Kinq*

KuSurSuz^Kinq*

Üye
senin telefonun SAmsung Star Yane Samsung Telefon Oyunlarıyla Aynı SAyılır Pixell Oranı Samsung Star Olarak İndir!

6233,6300 gibi telefonların java oyunlarını indirirsen sendede açılır ! Nokia 8600, 7390, 7373, 7370, 6300, 6288, 6282, 6280, 6275, 6275i, 6270, 6265, 6265i, 6234, 6233, 6133, 6131, 6126, 5300
uyumlu olan kısaca su konudan telefonuna oyun bulabilirsin.

Bu Link Telefonuna Olan Oyun vb Bulabilirsin Bu Yazıya Tıkla!

Üst Alt