General Mobile E Tab 4 Soft Brick

Sponsorlu Bağlantılar

sanaldosya

sanaldosya

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile E Tab 4 Soft Brick
Merhaba arkadaşlar. Bir okulda bilişim teknolojileri öğretmenliği yapıyorum.

Mebin verdiği General Mobile E-tab 4 markalı bir tabletim var. Rom atarken bir adımı yanlış uygulamamdan dolayı cihazım soft brick oldu. Cihazı açtığımda logo gözüktükten sonra siyah ekranda takılı kalıyor ve hiçbir şey gelmiyor. Wipe data ve cache yapmayı denedim ama hiçbir fayda etmedi (üstelik 20-30 kez tekrar ettim).

Doğru rom attığımdan eminim çünkü aynı romu aynı markaya sahip 3-4 cihaza attığımda hiçbir sorun çıkarmamıştı. Romu atmadan önce Busybox uygulamasını yüklemediğim için böyle bir sorun ortaya çıktı sanırım.

Cihaza adb üzerinden işlem yaptırabiliyorum ama kısıtlı yetkim var. fastboot ise hiç çalışmıyor. "fastboot devices" yazdığım zaman hiçbir şey olmuyor. Üstelik cihazda sd card girişi yok.

Sorunu nasıl çözebilirim acaba? Romu tekrar atma şansım var mı? Servise göndermek istemiyorum.

Bilgisi olan varsa lütfen esirgemesin. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Hiç uğraşma servise gönder.
Telefon açılmadan yazılım atıldığı için fark etmiyorlar.
Ben defalarca hem rootlu hem de custom romlu telefonu bozdum gönderdim hemen yapıldı
Hiç uğraşma servise gönder.
Telefon açılmadan yazılım atıldığı için fark etmiyorlar.
Ben defalarca hem rootlu hem de custom romlu telefonu bozdum gönderdim hemen yapıldı

Pardon ben telefon diye okudum :(

456_456

Üye
ayni sorunu bende yasadim. kisitli ozellikleriden kurtulayim derken varolandan olduk. telefoncu falan hikaye arkadasim. biraz deneyimlisen sende yukleyebilirsin. ama bu tabletlerin recovery menusu cok kisitli. bir cozum bulan olursa mutlaka paylassin.. rom yukledim. general mobile yazisi cikiyor. sonra siyah ekran. ve acilmiiyor artik. defalarcada factor reset filan yaptim ama hicbir ise yaramadi. bunu cozemiyorsaniz koskoca forum bosuna kurulmus. !!

eyavuz603

Üye
Aynı sorun bendede var lütfen yardım

Üst Alt