General Mobile Discovery Video İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye

Şarjda şuan wifi üzerinden maxicepteyim whatsapp falan kullaniyorum bide nasıl sıcaklık :hmmm

normal gibi :)

- - - Eklendi - - -

bana sorarsanız cihaz ısıyı kullanıcıya hissettirmediği sürece fazla ısınmıyordur :)

tapatalk

tapatalk

Üye
o değilde kışın donan telefon şimdi sıcaktan gıcırdıycak nerdeyse

Mayk29

Mayk29

Üye
kamera kalitesi iyi gelmedi bana sanki blur

HAM ZA

HAM ZA

Üye
galaxy s3 tede 4 çekirdek var ama ısındımı fena ısınıyo :)

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar Real Racing 3 videosunu izledim. Telefon oyunda çok zorlanıyor. iPhone 4S'ten bile baya bir geç açıyor oyunu. Ancak fiyatına göre mükemmel bir telefon. Çok şık ve hızlı menü geçişleri var.

06kubilay06

06kubilay06

Üye
Arkadaşlar Real Racing 3 videosunu izledim. Telefon oyunda çok zorlanıyor. iPhone 4S'ten bile baya bir geç açıyor oyunu. Ancak fiyatına göre mükemmel bir telefon. Çok şık ve hızlı menü geçişleri var.
geç mi :DDD kardeşimde 4s var ve benım telefonum ondan bariz erken açılıyor ve oyundayken o telefon ateş gıbı ısınırken ben rahat rahat oynuyorum
arkadaşlar telefonu ılk aldıgımda hıc kasması yoktu ama sımdı ram %80 de genelde sızce bunu dusuremezmıyım %10 a felan ?

KayraBey

KayraBey

Üye
Neden ana konuyu bırakıp burada takılıyorsunuz

• Beğen
Tepkiler: 06kubilay06
avcitalip

avcitalip

Üye
ahaha :ehe

- - - Eklendi - - -

ha bu arada kullandğn programın adı ne?

virtual box(sanal bilgisayar programı) ve Android SDK'sı :evet:

AnTuTu Skorum,Ace'ı geçmiş miyim :ehe

ben aslında windows 8'i denemek için kurmuştum ama sonra içime şeytan girdi android'de kurdum ama her versiyon çalışmıyor biraz optimize gerekiyor ben o yüzden 4.0.3'teyim şu anda :)

• Beğen
Tepkiler: HAM ZA
HAM ZA

HAM ZA

Üye
virtual box(sanal bilgisayar programı) ve Android SDK'sı :evet: AnTuTu Skorum,Ace'ı geçmiş miyim :ehe ben aslında windows 8'i denemek için kurmuştum ama sonra içime şeytan girdi android'de kurdum ama her versiyon çalışmıyor biraz optimize gerekiyor ben o yüzden 4.0.3'teyim şu anda :)
:tşk: android oyunları oynayabiliyormuyuz bununla ? bluestacks'ı kuramadım ben :bilmm

avcitalip

avcitalip

Üye
:tşk: android oyunları oynayabiliyormuyuz bununla ? bluestacks'ı kuramadım ben :bilmm

bazı uygulamalar uyumsuzluk yapıyor ve gördüğün gibi antutu'dan bile 2.100 küsür puan alıyor aslında bu emulatörün bence galaxy ace'tan birkaç farkı var :evet:

oyun bulursan oynarsın ama sensörle değil fareyle veya klavye ile kontrol edilecek :evet:

HAM ZA

HAM ZA

Üye

bazı uygulamalar uyumsuzluk yapıyor ve gördüğün gibi antutu'dan bile 2.100 küsür puan alıyor aslında bu emulatörün bence galaxy ace'tan birkaç farkı var :evet:

oyun bulursan oynarsın ama sensörle değil fareyle veya klavye ile kontrol edilecek :evet:

temple run filan oynarız heralde :D

KayraBey

KayraBey

Üye
Konu başlığına bak muhabbete bak

• Beğen
Tepkiler: 06kubilay06
OPC

OPC

Üye
    Konu Sahibi

15 dakika rr3 oynadıktan sonraki batarya sıcaklığı

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Konuyla alakasız yorumlarınızı sohbet bölümünde yapın lütfen arkadaşlar.

KayraBey

KayraBey

Üye
Rütbe gitti ya bizi adam yerine koyan yok. Kaç kez uyardım ama nafile.

• Beğen
Tepkiler: Kerim.

Üst Alt