General Mobile Discovery 2 hakkında her şey

• 25 Temmuz 2014
  • 1644 Okunma
  • 36 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Bugün düzenlenen etkinlikle General Mobile firması GM Discovery 2'yi tanıttı.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Özellikle cihaz Galaxy S5'e benzeyen noktalı arka kapak tasarımıyla dikkat çekiyor

5 inç, 1080p IPS LCD ekrana sahip cihazın bu ekranı 178 derece görüş açısı sunuyor.

Gücünü ise 2 GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekli MediaTek işlemciden alan cihaz, bu işlemcisini 2 GB RAM ile destekliyor.

16 GB dahili depolama alanı sunan cihaz, 3G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS gibi bağlantı özelliklerine sahip.

Cihazın dikkat çeken özelliklerinden birisi de wireless speaker ile kablosuz muzik paylaşımı yapabiliyor olması

13 MP arka kameraya sahip cihazın bu kamerası 21 saniyede 99 kare fotoğraf çekebiliyorken, 5 MP de ön kamera bulunduruyor. Cihazın her iki kamerası da 1080p video kaydı çekebiliyor.

2500 mAh bataryaya sahip cihaz, 7.9mm inceliğe sahip ve Android 4.4 KitKat işletim sistemini çalıştırıyor.

Belirtilene göre ilk olarak cihazın çift SIM kartlı versiyonu satışa sunulacak. Bu modelde microSD kart girişi olmayacak. Diğer modelde yani tek SIM kartlı modelde ise microSD kart girişi olacak.

Cihazın çift SIM kartlı versiyonu Ağustos ayında satışa çıkacak ve 888 TL'lik fiyat etiketine sahip olacak. Diğer versiyon ise Eylül ayında satışa sunulacak ancak bu cihazın fiyatı henüz belirsiz.

ilk defa böyle bir konu hazırlıyorum . inşallah bir yanlışım olmamıştır . her şeyi ayrıntısıyla bir konu hazırladım. bu telefonu alacaklara şimdiden hayırlı olsun.
    kendi görüşüm cihaz özellikleri bakımından iyi ve f/p ürünü olmayı hakediyor. tasarıma gelicek olursak arka kapağı s5 ten alt taraftaki hapörleyi 5s ten çalmışlar :D ne güzel hem galaxy s5 havası hemde iphone havası var. eylülde çıkacak telefon hakkında pek bilgi yok olduğunda konuya ekleyeceğim

Yazan: byAndroid
    Son düzenleme: 25 Temmuz 2014
    dragonmhmt bunu beğendi.
  2. xiaomi redmi note kadar olamaz bence antutu olsa olsa 19-22 bin arası olur ama çok harika bir sonuçta olabilir

3. bence daha yüksek olur ya çok düşük dedin kardeşim. gerçi antutuda belli olmuyor nexus 4 de düşük orda

4. bilemem tam belli olmaz 3000de olabilir ama discovey pek tutunamaz bu saaten sonra gibime geliyo

5. piyasaya bağlı herşey ama telefon tasarım olarak benim hoşuma gitti benim emektari değiştirme vakti geldi çok para olmazsa GMD 2 düşünebilirim :D

6. inşallah elite gibi olursa ne ala ama disco bir gibi olmasında

7. sağlam duruyor ama bakıcaz işte :D

aLoNeAnqe bunu beğendi.
  8. 888 liraya yurt dışından Z1 alırım

9. aynen con vaynen katılıyorum su geçirmez bişey olmaz isterse garantisi olmasın

10. o kadar ucuz mu gerçekten

11. Evet diğer ülkelerde ucuz

iPad ile gönderdi
  12. Bence o kadar ucuz deildir 1000-1200 tl arasidir

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Ya Bildiğin Kopya Ya Arka Kapak S5 i Kopyala Yapıştır Olmuş :bilmm

MaxipmaN ve aLoNeAnqe bunu beğendi.
  14. MTK = Bela :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. snapdragon olsa zaten bu kadar ucuz olmaz :D

16. İşte olmadığı icin daha ucuz olmalıydı en azından 800 gibi

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. 88 lira gerçekten garip olmuş düz bir fiyat yapsalardı bari
    konuyua video eklicem ama göstermiyor neden acaba

smh60 bunu beğendi.
  18. Eğer bir kişi general mobile bir telefon alacaksa bunu alacagına 100 TL ekler elite lite alır çok daha mantıklı

Mobil cihaz ile gönderdi
    GDDR5 ve byAndroid bunu beğendi.
  19. elite snapdragon mu kullanıyordu

smh60 bunu beğendi.
  20. Evet :)

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
23/10/2018 - 13:16